2733
2734
عنوان

مامانا پوشک خوب ضد حساسیت

659 بازدید | 20 پست

دخترم هفت ماهشه دندونش داره در میاد پی پیش شل شده پاهاش سوخته پاهاش رو چرب می‌کنم اصلا هم نمیزارم کثیف بمونه حتی توخوابم سریع تمیز می‌کنم  

دیگه نمی‌دونم چیکار کنم تا شنبه که دکترش هست😥😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مولفیکس میخرم خیلی خوبه

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2731

کالاندولا بزن و پوشک کینگ بی بی هم خوبه هم قیمتش مناسبه

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2740
من مولفیکس میخرم خیلی خوبه

مولفیکس برای پسرم استفاده میکردم خیلی راضی بودم چون پسرمم به پوشکهای دیگه بجز مولفیکس حساسیت داشت اما نمی‌دونم کیفیتش اومده پایین شاید چون تا سه رو میبستم برای دخترم خوب بود شماره چهار که بستم شروع کرد به قرمز شدن

مولفیکس برای پسرم استفاده میکردم خیلی راضی بودم چون پسرمم به پوشکهای دیگه بجز مولفیکس حساسیت داشت ام ...

من همیشه این کار میکنم واسه دخترم.پماد ان ان به جای خصوصیش بزن کامل بعد تمام قسمتهایی که پوشک و کش پوشک میگیره با وازلین چرب میکنم تا عرق سوز نشه.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
کالاندولا بزن و پوشک کینگ بی بی هم خوبه هم قیمتش مناسبه

کالاندولا که اصلا اثر نداره درحد قرمزی کش پوشک رو درمان میکنه پمادqv هم گرفتم چندان اثری نداشت با اینکه من دخترمم خیلی آزاد میزارم و بدون پوشک نگه میدارم ولی باز پاهاش سریع قرمز میشه

من همیشه این کار میکنم واسه دخترم.پماد ان ان به جای خصوصیش بزن کامل بعد تمام قسمتهایی که پوشک و کش پ ...

بخدا می‌کنم ولی الان که پیپیش شل شده اصلا اثر نداره دوستم میگفت محافظ پوشک خوبه حالا امشب قراره بخرم ببینم چی میشه😥

کالاندولا که اصلا اثر نداره درحد قرمزی کش پوشک رو درمان میکنه پمادqv هم گرفتم چندان اثری نداشت با ای ...

چند کیلو هست و سایز پوشکش؟

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori