2733
2734
عنوان

مامانا توروخدا کمک😭😭😭😭😭

159 بازدید | 22 پست

اطراف مقعد بچم بد جوری سوخته به دلایلی سوختگیش بدتر شده و حالت زخم شده دور مقعدش هرکار می کنم بد تر میشه پمادی که دکتر داده می زنم  وتزلین می زنم بازش گذاشتم سه روز تمام اما خوب نشده ید پمادت بده چون بهتدین پمادو دکتر داده هر جایی بردم گفتن بهتر از این نمی تونیم بهت بدیم!

بد ترم شده تازه ختنه شده از سوزش جیشش ناله می کنه جیششو نگه می داره که نسوزه بعد ناله می کنه قطره قطره جیش می کنه پاهاشو جم می کنه دارم دیوونه می شم از ناراحتی

اینجایی که هستم کهنه نداریم گشتم بخرم کهنه یه بار مصرف هم نبود دارو خونه ها نداشتن! از این پدایی که موقع معاینه روی تخت میندازن گرفتم زیر و روش مینداختم این سه روز حس می کنم روش خوابیده و دست و پا زده بدتر شده اطراف باسنش هم سرخ شده باز دارم پوشکش می کنم که بیشتر زخمی نشه

چیکار کنم خدایااااااا😭😭😭😭😭😭😭😭

چه کار کنم خوب بشه؟ شماها بچه هاتون می سوزن تمام روز فاز می ذارید یا فقط چند ساعت؟ ببندمش؟ باز بذارم کلا؟ یا روزی فقط چند دقیقه باید باز باشه؟

وازلین بدتر نمی کنه؟ چون گرم میشه پاش!

به دادم برسید توروخدا

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏

چرا وازلین می‌زنی ؟ وازلین خوب نیست اصن

پماد ان ان یا کالاندولا بگیر بزن براش

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آخی بمیرم براش پودر نزدی ؟؟؟ببین روغن زیتون یا حیوانی اگ داری بزن زودتر خوب میکنه پاهاشو باز بزار روزا شبا پوشک کن

و یسر لی امری (خدایا کارم را برایم آسان گردان)💕❤

من هیچ وقت بچه م بشدت شما سوختگی نداشته ولی هروقت سوخته کالاندولا زدم یا روغن نباتی جامد. روغن نباتی جامد خیلی براش بهتر بوده. شما هم که امتحان کردی اینم امتحان کن به هرکی معرفی کردم راضی بود ولی خب هیچ کدوم بشدت بچه شما نبوده سوختگیشون

😊
2738
چرا وازلین می‌زنی ؟ وازلین خوب نیست اصن پماد ان ان یا کالاندولا بگیر بزن براش

دارم دسیتین می زنم واسش رو سوختگیش اطراف باسنش وازلین که بدتر نشه

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏

تازه ختنه کردیش طبیعیه درد داشته باشه طفلی یکم آب نه خیلی سرد بگیر رو آلتش بذار تحریک شه جیش کنه این  پمادها هم فک نکنم ضرری داشته باشه بزن بهش 

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

عزیزم

دلم کباب شد براش

اینجا یکی از خانوما ترکیب سه تا کرم‌رو میگفت که استفاده کرده نتیجه گرفته

میگفت بعد از هربار شستنش با آب خنک فوری با سشوار خشکش میکرده و از این‌کرمها یه لایه ضخیم میزده

کاش تاپیکتو ببینه بیاد راهنمایی کنه

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
روزی 4 تا 5 ساعت باز بذارش ..پماو کلوترمازول یا ان ان تیسین بزن براش 

یک سره باز باشه؟

کرم زینک اکسایدفیروز بدن جهت رفع التهاب والتیام سوختگی خوبه

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2706