2737
2734

من هفته ۱۱ هستم اوایل بارداری لک بینی داشتم که دکتر بهم شیاف داد خیلی وقته دیگه لکه بینی ندارم ولی تا دیشب شیاف استفاده میکردم الان تموم شده هر جا رفتم پیدا نکردم اگه چند روزی استفاده نکنم مشکلی پیش نمیاد؟؟؟

پیشاپیش از راهنمایتون سپاسگذارم🌹🌹🌹🌹

میشه لطفا برای حل مشکلم یه صلوات بفرستید🙏

نیازی نیس دیگه

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام من استفاده کردم تو اولین سونو دکتر گفت نمیدونم کجات خون دیده میشه و من اصلا لک بینی اینا نداشتم یک همون قرص بهم داد فکر کنم ده تا ۱۲ تا دونه بود برای دفعه بعد که دکتر رفتم گفت دیگه نیاز به استفادش نیست تا این همه مدت خودت استفاده میکردی یا تجویز پزشکت بود؟؟؟

دکترت نگفته تا کی استفاده کنی برای من بعد از ۱۲ هفته قطع کرد.برای من شده چند روزی استفاده نکردم و خدا رو شکر مشکلی پیش نیومده.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
2740

من هفته 8 لکه ببینی داشتم بهم داد گفت 12 ساعت یکی .خونریزی قطع شد..بعد اون آمدم شهرستان دکتر م گفت دو شب یکی تا الان که شده بود هفته ای دو شب 

تا هفته 36 گفت استفاده کن زایمان زودرس نکنی

با پزشکت مشورت کن دردسر درست نشه برات 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

عزیزم من یه سقط داشتم . سر بارداری دومم دکتر از اول بهم شیاف داد حتی لکه بینی هم نداشتم تا ۶ ماه استفاده کردم

خداوندا، خداوندا قرارم باش و یارم باشجهان تاریکی محض است، می‌ترسم کنارم باش        خدایا جگرگوشه هامو به خودت می سپارم🙏🙏
من لکه بینی نداشتم اما به خاطر اینکه میکرو بودم آمپولشو میزدم.  نمیدونم تو برای چی میذاری. از ...

خوب میگم اوایل که لک بینی داشتم دکتر داد

میشه لطفا برای حل مشکلم یه صلوات بفرستید🙏

عزیزم شیاف به هیچ وجه نباید یه دفعه قطع بشه دکترم گفت خیلی خطرناکه. روش قطع شیاف اینه.  اول یک هفته یک شب در میون. بعد هفته ی بعدش دو شب در میون. بعد دیگه قطع. اگه یک دفعه قطع بشه به خونریزی میفتی و خطرناکه

شیاف بنظرم تاثیرش کمه.امپولش خیلی خوبه.به من فک کنم۲تا امپول داد خیلی عالی بود

دوسدارم متفاوت باشم٩٩/٧/١٠ انشاا... تاپيك ميزنم و از خوشي زياد نيشم بسته نميشه          بلند بگو الهي آمين👌

باید دکترت نظر بده، روزی چنتا استفاده میکردی؟ واسه منو از ماهه سوم قطع کرد، روزی سه تا استفاده می کردم، اول کمش کرد شد دو تا بعد روزی یکی بعدشم قطع کرد 

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🙏
2706