2737
2734
عنوان

بياين بگين ني نيم دخمله يا پسر 😍

434 بازدید | 65 پست

ايشالا چند روز ديگه ميرم سونو ميخوام ببينم چند درصد علائم درسته😁 محض سرگرمي

بتام روز چهارم تاخير٢٧٠ بود، قبل بارداري عاشق شيريني و بستني بودم اما الان حالمو بد ميكنه

تهوع و معده درد دارم مخصوصا شبا اما بالا نميارم

زياد گرمم نميشه حتي شبها سردمم هست

دوغ و هندونه قبلا نميخوردم الان دوست دارم 😁

كرانچي هم دوست دارم 😍

خوابمم زياد شده اصلا چون زود خوابم ميگرفت اولش شك كردم كه باردارم 😆

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من تو کل اینا یه شیرینی دوس داشتم یه زیاد میخوابیدم..فک کنم پسره

تیکر تولد یه سالگی پسرم😍😍😍😍..میشه برای سلامتیش صلوات بفرستین🤗🤗🤗خدایا دامن همه منتظرارو سبز کن با یه نی نیه گوگولی مگولی😍😍😍😍
2740

نمیشه گفت 😆 

خیلی وقتا برعکس میشه 

مثلا میگن ترشی پسره بعد میبینی طرف همش ترشی دوست داره ولی نی نی دختر میشه 

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤
فقط سونو نشون میده دنبال علایم نباش

من خودم دنبال علائم نيستم

اتفاقا اين تاپيك رو زدم كه تست كنم ببينم حق با منه يا اوناييكه مدام ميگن اين علامتو داره پسره اون يكي علامتو داري دختره 😅

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
نمیشه گفت 😆  خیلی وقتا برعکس میشه  مثلا میگن ترشی پسره بعد میبینی طرف همش ترشی دوست دار ...

آره 

منم ديدم طرف همش تمبر هندي و آلوچه ميخورد بچش دختر بود

زياد ربطي نداره زن داداش من سر دوتا بچش خيلي باهم فرق داشت ويارش ولي دوتاش دختربود

راست ميگي👍🏻خدا حفظشون كنه