2737
2739
عنوان

دخترم هنوز نميتونه بچرخه...

104 بازدید | 9 پست

دخترم ٦ روزه كه ٥ ماهه شده ولى هنوز نميتونه بچرخه به شكم يا وقتى چيزى ميگيرم سمتش با دستش نميگيره فقط دست پا ميزنه وقتى چيزى رنگى ببينه

رفتم كتاب تقويت هوش نوزاد گرفتم اصلا توجهى به عكسا نداره🙁 چكار كنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نگران نباش ،بالش زیر سرش نذار،کلا بذار زیرش سفت باشه،الان پسر من ۱۰ روز دیگه ۷ ماهش تموم میشه تا ه دیروز شروع کرده غلت زدن

برای شادی روح مادربزرگ و خاله عزیزم لطفا یه حمد بخونید،ممنونم
نگران نباش ،بالش زیر سرش نذار،کلا بذار زیرش سفت باشه،الان پسر من ۱۰ روز دیگه ۷ ماهش تموم میشه تا ه د ...

واى جدى ميگى؟؟ دكترم بردم گفت روى شكم بزارش يه عروسكم جلو چشمم بزار بخاطر عروسك خودشو بكشه جلو، ميزارم روى شكم اونقد گريه ميكنه برش ميدارم

2738

پسر منم همینحوری بود،رو شکم بیشتر از چند ثانیه بود نمیموند،یواش یواش هی تایمش بیشتر میشد،صبر و حوصله داشته باش،الانم یکی دو دقیقه بیشتر رو شکم نمیمونه جیغ میزنه،اینو بدون که همه بچه ها چهاردست و پا نمیرن،یوهو راه میفتن

برای شادی روح مادربزرگ و خاله عزیزم لطفا یه حمد بخونید،ممنونم
پسر منم همینحوری بود،رو شکم بیشتر از چند ثانیه بود نمیموند،یواش یواش هی تایمش بیشتر میشد،صبر و حوصله ...

خدا كنه همينطور كه ميگى باشه خيلى نگرانم، اولين خنده بلندش تو دو ماهگى بود همه تعجب ميكردن كه چقد زود بلند بلند ميخنده، ولى نچرخيدنش خيلى ديره به نظر خودم