2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم من میخام طبیعی انجام بدم   تصمیمم طبیعیه ولی خب از طرفی هم میترسم چشام آسیب ببینه

چشات کمی ضعیف میشه نه بخاتر زایمان بخاتر بارداری  من تو این زمینه   تحقیق کردم   برای همینه که  میگن  لیزیک رو بزارین بعد از  بچه دارشدنتون چون دیگه ضعیفی برنمیگرده ولی  خب نگران نباش  میتونی  بعد از  زایمان هات  مثلا اگه دیگه بچه نخاستی   دوباره بری لازیک  

سلام عزیزم شما سزارین کردید یا طبیعی؟

منم سال ۹۶ چشمامو عمل کردم میتونم طبیعی زایمان کنم؟

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2738
سلام گلم من سزارین عمل کردم

به خاطر عمل چشمتون؟ یا مشکل دیگه ای داشتید؟

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
به خاطر عمل چشمتون؟ یا مشکل دیگه ای داشتید؟

نه هفته های اخر تصمیمم عوض شد استرس طبیعی داشتم .چشمم و رفتم پیش جراحم  و گفت مشکلی نداره واسه طبیعی چون معاینه کرد توام برو معاینه کنه بهت بگه بعضیا لنگاری قرنیه شون نازک تره یا مسائل دیگه