2733
2734

بگم ک خیلی مستاصل شدم ک تاپیک زدم نظر و راهنماییتونو بگیرم..

حدودا دو هفته پیش خواهر شوهرم و جاریش ک دختر عموی من هست دعواشون میسه شدید در حد کتک کاری متاسفانه....از طرفی داماد ما هم پسر عمومه ینی خواهرم عروس عموم شده ( پس جاری خواهر شوهرم ک دختر عمومه خواهر دامادمونم میشه) 

بعد دعوا مادر شوهر گرامی من  با تحریک جاریم  تشریف مبارکشو میبره خونه خواهر من ب عنوان گلگی از دامادمون ک چرا خواهرت همچین کاری کرده و... و کلی بدو بیراه  و سروصدا  تو خونشون بپا میکنه( خواهرم و دامادمون خیلی ارومن و بارها خودشونو بی طرف اعلام کردن)

برادر شوهرمم حسابی گیر داده ک شما چرا با دامادتون رفتو امد میکنید خواهر اون  فحش داده و... سر همین قضیه همسر من با برادرش کنتاک داشتن ک اصلا ب ما ارتباطی نداره دعوای دوتا جاری ...  و منم خییییییییییلی از دست مادر شوهرم ناراحتم ک احترام منو نگه نداشته و یکه رفته خونه خواهرمو علم شنگه ب پا کرده...

حالا امشب رفتیم خونه خواهر شوهرم ک زایمان کره مادرشم بود 

اول ک رفتیم دستو روبوسی کردیم ولی دیگه هیچ صحبتی با مادر شوهرم نداشتم تا خداحافظی 

شوهرمم اونجا بهم تذکر داد ک با مادرم صحبت کن  بگو  بخند دعوتش کن تو این تعطیلات بیاد خونمون 

ولی من اصلا از دلم نیومد ک باهاش گرم بگیرم

حالا ک اومدیم خونه ش وهرم حسابی داغ کرده بود و میگه تو بی احترامی کردی و اون زحمت منو کشیده هر کاری بکنه تو نباید ب روش بیاری مادره و خلاصه کلی چیزه دیگه و کلی ناراحتی...نهایتا منم خواستم ک از دل همسرم در بیارم تصمیم گرفتم بهش بگم ک هفته اینده با خواهرتینا زنگ میزنم دعوتش میکنم خونه اما اون اجازه نداد ک بگم 

حالام جاشو برده تو پذیرایی خوابیده  و اینطور ک بوش میاد قراره اوضاع خیلی وخیمتر شه

آیا تقصیر من بوده؟؟؟؟؟؟!!!!  کار مادر شوهرم زشتتر بوده یا رفتار من؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!

ازدواج فامیلی خیلی اشتباهه ..اکثرا دعوا و درگیریه...ولی حرف شما درسته ...به شما مربوط نمیشه این قضیه و نه به خواهرتون ..این وسط برادرشوهر شما کاسه داغ تر از آش ...ولی شوهر شما رفتارش بسیار بچه گانه هست ..جاجداکردن یعنی چی اخه