2733
2734
عنوان

کیا عاشق مادرشوهراشونن؟

1101 بازدید | 28 پست
بچه ها از خوبی های مادر شوهراتون بگین. من که خیلی دوستش دارم. اون که میمیره واسم. همش لاو میترکونه برام
زندگی چون گل سرخی است پر از برگ پر از خار پر از عطر لطیف یادمان باشد اگر خاطرمان تنها ماند طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من عاشقش نیستم ولی خوب دوسش دارم
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
مادر شوهرم ماهه
خانووم
باشخصیت
باسواد
باهوش
مومن
مهربون
دلسوز
عاقل
جوون
زیبا و شیک پوش در عین محجبه بودن
90.8.29 قشنگترین اتفاق زندگیمون... 93.8.28 دومین اتفاق قشنگ زندگیمون... 95.8.8 سومین اتفاق قشنگ زندگیمون❤🌹❤🌹❤
من دوستش دارم اونهم همینطور بهش احترام میزارم از شادیش خوشحال میشم از ناراحتیش غمگین اگه نبینمش دلم براش تنگ میشه بعضی وقتها باهاش مشورت میکنم زن خوب و فهمیده ای هست
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
خداااارو شکر مادر شوهرم خیلی زن خوب و فهمیده ایه خیلی دوسش دارم و همیشه باهم درد دل میکنیم ...
یعنی میشه یه روزی منم تیکر بارداری بزننم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خدایا به امید توووووو
2706