2733
2734

ماست لاکتیویا

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

عزیزم منم اگه رعایت نکنم خیلی مشکل پیدا میکنم. هم بواسیر دارم هم شقاق ب هر دری زدم ب حدی یبوست داشتم که رودم رو شستشو میدادن. از درد گریه میکردم از ترس دسشویی رفتن غذا نمیخوردم بدتر میشدم.. ولی چند ماهه فقط ظهر تا ظهر ۱ قاشق روغن زیتون میدم رو غذام هیچ کار دیگه هم نمیکنم.. حتی گاهی ی روز درمیون میخورم. الان خداروشکرهیچ مشکلی ندارم. روغن زیتون بدون بو بگیر بخور قول میدم خوب شی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم منم اگه رعایت نکنم خیلی مشکل پیدا میکنم. هم بواسیر دارم هم شقاق ب هر دری زدم ب حدی یبوست داشتم ...

ممنون عزیزم خداروشکر مشکل شما حل شده امیدوارم منم خوب بشم 

😊
2731
روغن زیتون چطوری میشه خورد میشه تو آب میوه ریخت خورد

نه همینجوری بخور یه قاشق بزار دهنت یهو قورت بده دیگه 

رو غذاتم میتونی بریزی مثلا برنج میخوری بریز رو برنح 

فقد خودتو به این دارو های شیمیای عادت نده شوهر منم یبوست داشت همش دارو مصرف کرد 

الان دیگه عادت کرده تا دارو مصرف نکنه ...

طب سنتی برو اگه خیلی شدیده یه موقع نمونه بواسیر بشه 

من میخام یه مامان قوی برای پسرم باشم از این به بعد تنها هدفم بهبودی پسرم  😊پسرم بیماریش سی پی هست.تازه متوجه بیماریش شدم.اگه تجربه یا پیشنهادی دارین بیاین تاپیکم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2840279/مامانای-بچه-های-سی-پی-بیاین-دور-هم-باشیم-و-بهم-انرژی-بدیم?
واقعا خودتون استفاده کردید

بله ب غیر اون برا پوست ومو هم عالیه هر شب بزنین میفهمین خودتون

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

عزیزم اگه خیلی یبوست اذیتت میکنه قبل از هروعده ناهار و شامت ۲قاشق غذا خوری روغن زیتون بخور واز خوردن یکسری مواد غذایی مثل موز وبرنج پرهیز کن تا انشالله زودتر خوب بشی

سلامتی نینیم میشه صلوات بفرستین ⁦♥️⁩💕