2733
2734
عنوان

یبوست بچه 2تا3سال

| مشاهده متن کامل بحث + 709 بازدید | 107 پست
اره عزیزم حتما بزن بهش ولی اروم خیلی اروم 

الان بهش پودر رو حل کردم داخل لیوان یه قاشق بهش دادم میتونم بهش سوپ بدم چند دقیقه شده محلول رو خورده اشکال نداره؟

عزیزم یه راه حل بهت میگم عالیه مخصوصا برای بچه ها. خدا خیر به دکترش بده اینو تجویز کرد برای بچه دوستم. بهتره شیاف هست درد و سوزش نداره. کره خوراکی هایی که هست را بذار تویخچال که سرد بشه و یه باریکه ازش ببر و بجای شیاف برای بچه استفاده کن. سریع مشکلش حل میشه بدون درد و عوارض بعدیش.

الان بهش پودر رو حل کردم داخل لیوان یه قاشق بهش دادم میتونم بهش سوپ بدم چند دقیقه شده محلول رو خورده ...

عزیزم یه لیوان بهش بده نصفشم بخوره اشکال نداره ،یه قاشق کمه 

خدایا ،قرارم باش،یارم باش...جهان تاریکی محض است...میترسم پناهم باش...
2731
از صبح بهش بزور زردآلو دادم چندتا بیشتر نخورد سوپ درست کردم نخورد موندم چیکار کنم خاکشیرم نمیخوره

دختر منم دو ستلشه تقریبا ی مدت اینجوری بود حالا اونا ارثی هم از خانواده پدری همچین مشکلی دارن ولی من ی ماه هرچی درست کردم براش فقط با روغن زیتون بوده خدارو شکر الان خوب شده هرچند گاهی اذیت میشه 

از خودتان انسانیت به یادگار بگذارید نه انسان!!!! تولید مثل را هرجانواری میداند.... 👨‍👩‍👧
گفتین بعد صبحانه میخوام بازم بهش سوپ صبحانه  

دیگه هر چی بدی مهم نیس این پودر تاثیر خودشو میذاره ولی خب سوپ خیلی خوبه ،اگرم دیدی اسهالی شد اشکال نداره غذاهای دیگه هم بهش بده ،دختر من با اینکه اسهالی شد دکترش گفت مهم نیس اولش اینجوری میشه.همینجور به مرور کمترش کن  

خدایا ،قرارم باش،یارم باش...جهان تاریکی محض است...میترسم پناهم باش...

پسر منم لج کرده بود نه میوه میخورد نه سوپ و الو و چیزایی ک براش خوبه .یه روز باباش همکارش گفته بود کمپوت گلابی بدین اونم خرید و دادیم تو یه هفته دوتا کمپوت درستش کرد.سعی کن هله هوله  رو هم براش تعطیل کنی تا وقتی شکمش قشنگ درست نشده

مگه میشه تو باشی و من ارزوی دیگری داشته باشم  
2706