2737
2734
عنوان

تب بچه یک سالم پایین نمیاد

207 بازدید | 45 پست

چهارروزه تب داره بالای چهل میشه بااستامینوفن وشیاف میاد پایین بازمیره بابا دکترسه تاامپول زده ولی بازم تب داره امروزم اسهال شده د یشبم یه بار استفراغ کرد چیکارکنم

قد165☝وزن اولیه100🙈وزن فعلی 75😛.هدف60💪خدایاکمکم کن کم نیستااااا15کیلوست😲😲😲😲

پارچه بنداز تو سرکه و اب  پاشویه کن و بزار رو پیشونیش    خاک شیرم خوبه  با گلاب

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
پارچه بنداز تو سرکه و اب  پاشویه کن و بزار رو پیشونیش    خاک شیرم خوبه  با گلاب

البته اسهاله خاکشیر نده   

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مرتب پاشویه کن من اب میزدم به پیشونیش دستاش گردنش

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
2738

عزیزم عفونت داره احتمال زیاد ببرش سریع یه ازمایش ادرار و خون بگیرن ازش چون فقط عفونت باعث تب میشه الانم که میگی اسهال شده هیچ وقت بخاطر پایین اومدن تب امپول نزنین زیاد علت تب رو پیداکن من خاهر زادم ازمایش داد تبش پایین نمیومد عفدنت داشت تازه وارد خونش شده بود 

سرکه بریزین تو آب با دمای معمولی و پا پارچه نخی بزارین رو کشاله ران ، پهلوها ، گردن و شکمش .

یه لباس نخی نارک بپوشونین تنش و هوای خونه رو متعادل کنین .

پیاز رو دو نصف کنین و هر نصفش رو بزارین رو کف یه پاش و جوراب نازک بپوشونین ، بزارین نیم ساعت بمونه .

استامینوفن هم مرتب بدین بخوره.

آب سیب طبیعی اگه بتونین بهش بدین عالیه.

ما ابد در پیش داریم...💜                                                  راه خوشبختی هر کسی از مسیری خاص میگذره ، این راه برای همه یکسان نیست ، دنبال راه خوشبختی خودت باش💜
سرکه بریزین تو آب با دمای معمولی و پا پارچه نخی بزارین رو کشاله ران ، پهلوها ، گردن و شکمش . یه لبا ...

پیازخوبه؟؟

قد165☝وزن اولیه100🙈وزن فعلی 75😛.هدف60💪خدایاکمکم کن کم نیستااااا15کیلوست😲😲😲😲
پیازخوبه؟؟

بله خوبه چند بار اگه بتونی بزاری خوبه

ما ابد در پیش داریم...💜                                                  راه خوشبختی هر کسی از مسیری خاص میگذره ، این راه برای همه یکسان نیست ، دنبال راه خوشبختی خودت باش💜
هیچی نمیخوره

چیزی نخوره ایراد نداره طبیعی چون تب داره ، فقط هروقت تونست چیزی بخوره حتما بهش آب سیب بده عالیه برای تب

2706