2737
2739
عنوان

تورو خدا کمکم کنید😖

164 بازدید | 19 پست

چی کار کنم؟؟

کلی اضافه وزن دارم ...هرکاری میکنم آب نمیشه 

نمیتونمم باشگاه برم ب خاطر اینکه درس میخونم 

تورو خدا کمکم کنید یه راهکار درست بدین بهم 

دارم افسرده میشم ...

ب خدا دعاتون میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آب زیاد بخور هله هوله رو حذف کن قند رو حذف کن تو خونه روزی نیم ساعت برقص یا درجا بدو ی ۱۵ دیقه بعدشم چنتا درازنشست و حرکات پهلو برنجی که میخوری بیشتر از ۸ قاشق برا نهار نباشه و برای شام اگر میخوری ۵ قاشق نیم ساعت قبل از غذا ی پیش دستی سالاد بدون سس بخور و ی لیوان آب

من با این روش ۱۵ کیلو کم کردم تو ۴ ماه

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی..💏

کم کردن تعداد وعده ها خیلی بده و باعث میشه توی همون دو وعده حجم خیلی بیشتری بخوری! هیچ چیز بهتر از کالری شماری آهسته و پیوسته نیست! من با کالری شماری در طول یکسال، دوازده کیلو کم کردم، خیلی راضیم، همه چیز هم میخوردم و چون آهسته کم کردم حجم معده م هم کم شده و الان وااااقعا نمیتونم زیاد بخورم

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
2738

سلام خانم گلی چقد ناراحتی عزیزم درست میشه ،،ببین دوست من من چندساله عرقیجات کارمه و خیلی از دوستان برا لاغری بهشون پیشنهاد عرق زیره دادم انجام دادن و نتیجه گرفتن من نمدونم شما تبعت گرمه یا سرد اگه با عرق زیره مشگل نداشته باشی یه مدت سه ماهه صب قبل صبونه یه نصف استکان عرق زیره سیاه بخوری خیلی خوبه هم چربیهای زیر پوستی رو اب میکنه هم ب مورور اشتهاتو کم میکنه امتحان کن ،،وعصرا از ساعت ۶ب بعد شیرینیجات و تنقلات و چربی نخور ی زود نتیجه میگیری امتحان کن خانم گلی

دختر عمه ی من ی کاری کرد جواب داد اونم این بود ک تعداد وعده های غذاییش رو زیاد و حجم اونو کم کرد یعنی روزی 5 وعده می‌خورد و توی هر وعده مقدار کمی میخورد اینجوری گرسنه نمیشد و لاغر هم شد

من خودم با سالاد شیرازی اندامم رو نگهداشتم سالاد شیرازی کالری معکوس داره یعنی انرژی ک صرف هضم و جذبش میشه بیشتر از انرژی ک تولید میکنه برا همین من همیشه کنار غذام ب مقدار چشم گیری سالاد شیرازی مسخورم ک علاوه بر اون چیزی ک گفتم فبیر خوبی هم داره

مهربان جان وقتی ی نفر میگه برام دعا کن یعنی دستش از خیلی جاها کوتاه شده ولی امیدش همچنان اونو ب تقلا وا میداره.... مهربان جان  برام رسیدن ب آرزوم میشه 1 صلوات مهمونم کنی؟ با قلب مهربونت ک ب خدا نزدیکه 
2706