2733
2739
عنوان

كيا حسود هستن بيان تو

958 بازدید | 64 پست

خدايي اينجا كسي كسي رو نميشناسه بيايين صادقانه بگيم ،هميشه ميگيم مادرشوهر و خواهر شوهر و جاري حسودن،تا حالا شده به اين فكر كنين كه خودتونم چه قدر حسودين و كجا ها حسادت كردين و دوست ندارين خوشي و موفقيت ديگرانو ببينين؟ من كه امشب فكر كردم ديدم خيلي وضعم خرابه😂 اگه دوست داشتين بگين به چه كساني و چه چيزهايي حسودي ميكنين

خواهر شوهرم ک حامله اس 😭

جاریام ک خانه دارن ولی سرتا پاشون طلاس و پولم میگیرن از شوهراشون من باید حقوقمم بدم ب شوهر 😑😑😂😂

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حسودی که خب پیش میاد ولی راه مقابله باهاش تعریف از طرف مقابل باعث میشه آروم بشیم..تلویزیون یه برنامه ای اینو گفت من امتحان کردم جواب میده ..از اونجایی که افراطی ام البته باعث میشه بعضی ها پر رو بشن

حسودی که خب پیش میاد ولی راه مقابله باهاش تعریف از طرف مقابل باعث میشه آروم بشیم..تلویزیون یه برنامه ...

من چندبار از كسي تعريف كردم فكر كرد چه گو. هي هست ،همش ميگفت بگو ماشالله، 

2738

من وحشتناک حسودم وقتی میبینم شوهر خواهرشوهرم براش کلی طلا گرفته ولی شوهر من اسوپاسه حسودیم میشه به دوتاخواهرشوهرام حسودیم میشه به جاریم نه بااینکه اون هم تو رفاهو خوشبختی کامله 

وخدا ودعای پدرو مادر برایم کافیست .  

منم حسودم🤔البته حسوده حسودم نه ها

بیشتر حرص میخورم

مثلا میگم اخه اینکه قیافه ش شبیه ک    میمونه اخلاقشم مث سسسسگگگ پ چرا مثلا انقد همه براشون این ادم مهمه و احترامش میکنن و این حرفا😁

انقدر فکر میکنم اخرش میگم اون یچیزی نشون داده ک از طلاس لابد اخه ب تو چ و بعد اروم میشم😁😅

حالم از نی نی سایت بهم میخوره🤢
2706