2737
2739
عنوان

آبله مرغون😶

444 بازدید | 10 پست

سلام . بچه ها کسی بوده تو هفته های بالامثلا

۳۱

آبله مرغون گرفته باشه ؟

من دیروز گرفتم 😔دکترم گفت زیر ۲۰هفته خطرناکه اما الان مشکلی پیش نمیاد .. من یکم نگرانم.. کسی تجربشو داره لطفا راهنماییم کنه . 

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شنیدم ماه آخر و ماهای اول خطرناکه  ولی اگه دکتر گفته نگران نباش اکیه

😔 خدا کنه . مرسی

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
2728
مگه قبلا نگرفته بودی؟ فکر نمیکنم تو این هفته خطرناک باشه عزیزم.

😭😭مامانم که میگه بچه بوووودم خیلی خیلی خفیف گرفتم طوری ک دونه ها ریز و مث لک بودن . کل بدنم . نمیدونم حالا اون ابله بووده یا نه .. 

😭😭مامانم که میگه بچه بوووودم خیلی خیلی خفیف گرفتم طوری ک دونه ها ریز و مث لک بودن . کل بدنم . نمید ...

الان بچه شکل گرفته. انشالا مشکل ایجاد نمیشه. تازه ماههای اول برای همه نیست بعضیا مشکل ساز میشه.

خداجونم شکرت. هزاااااار بار شکرت. عاشقتم.
الان بچه شکل گرفته. انشالا مشکل ایجاد نمیشه. تازه ماههای اول برای همه نیست بعضیا مشکل ساز میشه.

مرسی عزیزم از دلداریت . انشالله 

2738
مرسی عزیزم از دلداریت . انشالله 

عزیزم میدونم الان هستین لطفا قبول کنید اینجا نمیتونم بگم 🙏

مرا بغض عمیقیست،                                                         انبار شده در گلو،،!
عزیزم میدونم الان هستین لطفا قبول کنید اینجا نمیتونم بگم 🙏

متاسفم برات  …  تو کی باش که من بخوام دنبالت کنم بدبخت اپشن گوشی من اینطوریه که دوستام تاپیک میزنن برای من نوتیفکشن میاد ،، از شانس منم تو هم جزشون بودی و میدیدم تاپیک های مذخرفت رو..

الانم من نمیتونم میلیونی کمکت کنم خدا روزیتو جای دیگه بده 😉