2737
2739
عنوان

خانم های عزیز لطفا برام دعاکنید...

145 بازدید | 9 پست

شوهرم با خانوادش مشکل داره .وسه سالی هست که باهم قهرند...هرکس هم واسطه میشه فایده نداره،منم هرچقدر بهش میگم قبول نمیکنه وکارمون به دعوا میکشه..میدونم الان همتون میگید خوش بحالت که با پدر شوهر ومادر شوهرت ارتباط نداری..ولی واقعا اینطور نیس،اولا که من اونارو دوس دارم وتا حالا ازشون بدی ندیدم،دوما اینکه همیشه تنهاییم تومهمونیا همه هستن الا ما،بچه هام افسردگی گرفتن،بچه ان نمیفهمن که.میگن ماهم بریم با بچه ها بازی کنیم،چرا ما هیچکسو نداریم وازین جور حرفها....ومهمتر ازهمه که ناراحتم میکنه اینکه ،شوهرم بلاخره پدر ومادرشه دیگه دوسشون داره،دلش براشون تنگ میشه ،اما غرورش اجازه نمیده بره آشتی کنه،ولی همیشه غمگینه،تو لاک خودشه،حرف نمیزنه،وقتی هم میزنه آخرش به دعوا میکشه،حتی حوصله بچه هارم نداره..تو تلوزیون یاهر جای دیگه اسم مادر میشنوه چشماش پر اشک میشه...واقعا زندگیم داغون شده ،همش دعوا،همش غم ،ببخشید طولانی شد اما خواهش میکنم دعا کنین یه معجزه ای بشه اینا باهم خوب شن😔

نمیشه تو واسطه بشی یک روز دعوتشون کنی  اشتیشون بدی؟

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دعوتشون کن خونت .یا زنگ بزن بهشون شرایط شوهرتو بگو .اونا پدر مادرن دلشون برای بچشون لک میزنه حتما کوتاه میان ...حالا اگرم نشد خونه خودتون خونه یکی از اقوام یه برنامه بریزید که باهم روبرو بشن 

دعوتشون کن خونت .یا زنگ بزن بهشون شرایط شوهرتو بگو .اونا پدر مادرن دلشون برای بچشون لک میزنه حتما کو ...

خیلی گفتم بهشون زیر بارنمیرن..اصلا یه جوریه انگار طلیم شدن...فقط خواهشم اینکه دعاکنین،تو هر نفس سببی هست.😩

2740