2737
2734

پنجه و کف پای چپ پسرم هشت سالش بعضی اوقات شب ها درد میگیره و جدی نمیگرفتم الان با درد تو بغلم خوابید مالش دادم خیلی عذاب کشیدم که درد داشت زدم تو اینترنت سرچ کردم بیشتر ترسیدم 

خودم زانو دارم شونه بقيه رو میخوام چیکار 😏

کف پاش صاف نیست؟

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دور از جون بچت تو نت همه چیو میگ سرطان حتی عطسه جدی نگیر

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
2738
شایدتو کفشش اذیته 

نه صندل راحت پاش میکنم فقط پای چپش اونم کف پا نزدیک انگشتاش سه چهار سالش بود همین پاش ماشین له کرد بردیم عکس و اینا گفتن مشکلی پیش نیومده نگرانم همیشه همون پاش درد داره 

آره خیلی چیزای بدی نوشته بود قلبم داره کنده میشه 

تونت سرچ نکن اصلا معتبرنیستن بعضی مطلباش

پسرمن همین مشکلو داره ولی کف پاش صافه باشگاهم میره مشکلش حادترمیشه

ببر دکتربرسی کنن شاید کمبود کلسیم ومنیزیوم هم باشه نگران نباش

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
بردینش دکتر؟؟!

نه الان متوجه شدم بهم گفت چند وقت یه بار میگفت جدی نمیگرفتم این سری شدت داشت زدم اینترنت سرچ کردم وحشت کردم 

تونت سرچ نکن اصلا معتبرنیستن بعضی مطلباش پسرمن همین مشکلو داره ولی کف پاش صافه باشگاهم میره مشکلش ح ...

فدات شم مرسی مصرف کلسيمش پايين دوست نداره قبلا بردم گفتم کم خونی داره چکاب کردن 

فدات شم مرسی مصرف کلسيمش پايين دوست نداره قبلا بردم گفتم کم خونی داره چکاب کردن 

خب قرصشو بده بخوره 

2706