2733
2734
میفهمم چی میگین دراثرپماد پس میگیرن فهمیدم،ولی گفتن آمپولش هم هست برای سفید کردن بدون پماد،اره خ سخت ...

بله تا چند سال پیش بود اما به خاطر عوارض و تحریم ها و مشکلاتی که ایجاد شد تولیدش رو متوقف کردن

بعد از اون بقیه از پماد هندی استفاده می کردن که خیلی خوب نتیجه میداد و به نسبت سریع تر سفید شدن اتفاق میوفتاد ولی اونو دیگه وارد نمی کنن ولی هنوزم تو انبار ها هستش خییلی کم ولی تاریخشون برای 3 سال پیشه!

الان فقط پماد ایرانیش هس که یکم سفید شدن باهاش طول میکشه

برای تگ کردن کاربریم @خالی بزارین ،بعدا میام می بینم❤
بله تا چند سال پیش بود اما به خاطر عوارض و تحریم ها و مشکلاتی که ایجاد شد تولیدش رو متوقف کردن بعد ...

خداکمک کنه عزیزم،منم همونطور که گفتم خودمم مریضم ولی تحت کنترل گرفتم و بنظرم شمام زیاد سخت نگیرین،معجزه میکنه خدا😘

پی دی اف،تایپ ،پاورپوینت،هرکس خواست درخدمتم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای چه عجیب یعنی ممکنه ماله بابام ارثی باشه ما هم بعدا بگیریم؟برامن اصلا مهم نیس بگیرم نمیدونم چرا،ا ...

احتمالش هس

در نظر مخالف و رو به رو که قرار دارین فکر می کنین سخت نیس

ولی وقتی کسی مبتلا بشه درد روحیش از فلج شدن و خیلی چیزای دیگه بد تره...:)

احتمالش هس در نظر مخالف و رو به رو کا قرار دارین فکر می کنین سخت نیس ولی وقتی کسی مبتلا بشه درد رو ...

میفهمم ولی من سرطان هم داشتم منم جوونم ۲۵سالمه و بازم میگفتم خداخواسته،نمیدونم شاید هم همینطور باشه ولی شما هم شروع کنین سفید کردن رو انشاالله که خ خوب میشه

2731
خداکمک کنه عزیزم،منم همونطور که گفتم خودمم مریضم ولی تحت کنترل گرفتم و بنظرم شمام زیاد سخت نگیرین،مع ...

من لطف و کرم خدا رو مثل ناراحتی پدرم،صورت پر از چروک مادرم،استرس خواهرم به خاطر ازدواجش و ...رو تو این 14 سال دیدم:)

فقط میتونم بگم خدا کسی رو هییییچ وقت برای تنبیه یا هر چی به این درد دچار نکنه...

2738
من لطف و کرم خدا رو مثل ناراحتی پدرم،صورت پر از چروک مادرم،استرس خواهرم به خاطر ازدواجش و ...رو تو ا ...

عزیزم خ ناراحت شدم ولی توبازم روحیتو از دست نده عزیزم😔😔😔

ما جنوب هستیم دوستم شیراز میره دکتر دکترشم خیلی سرشناس و  ٌخوبه

میشه اسم دکترشو بپرسین؟چن ساله داره دوستتون؟کجاهاش هست؟چند مدته پیشرفت نکرده؟

میشه اسم دکترشو بپرسین؟چن ساله داره دوستتون؟کجاهاش هست؟چند مدته پیشرفت نکرده؟

چشم حتما

دوستم حدود ۸ سالی ک من میشناسمش ندیدم از اونجاییش که خست پیشرفت کنه!

تاج کبیر💙💙تاج دوستاره⭐⭐تاج باغیرت💙💙

خانما کسی تو تاپیک هست تو رو خدا جواب بدید! شوهر منم این بیماری رو حدود ده سال داره یعنی از قبل ازدواج الان یه پسر سه ساله دارم بیماری شوهرمم هم خیلیی داره پیشرفت میکنه الان رفته دکتره پماد بتومنزون رو داده ایا اینو بزنه امکان داره من یا پسرم ازش واگیر کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ⭕️ ⭕️⭕️ 

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت هدیه ی زیبایی که بهم دادی   ۱۲٫۶٫۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد
2706