2733
2734
عنوان

دیگه نمیتونم ادامه بدم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2114 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نیایین بگین حالا ماشوهر کردیم بسه  کار به شما ندارم  از نگاه اطرافیان و فامیل خسته شدم ...

حالا اونا یه چرتی میگن ، منم ۲۲ سالمه میگن شوهر نمیکنی ؟؟😐 مثلا انگار شوهر اسباب بازیه آدم بره بخره 

شاید انقدر خوبی که کسی در حد خودش نمیدونخ بیاد جلو 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
2728

من یک ۲۷ ساله ی مجرد

واقعا دارم از زندگیم لذت میبرم

اعضای خانواده هم به تصمیمم احترام گذاشتن نمیذاشتنم باز زندگی منِ 

من در جستجوی تکه ای از آسمـــــان پهناور هستم که از انبوه اندیشه های پست تهی باشد.🦋✨

خب بالاخره پيشنهاد دوستي 

خواستگاري چيزي الان داري ديگه تو خانواده محل كار يا هرجا 

اگه نداري از پسري هست كه خوشت بياد سعي كن يه جوري چراغ سبز نشون  بدي

بعدش ديگه بقيه اش درست ميشه خودش😂😂

2738

ببین شاید از بس گیر دادی به این موضوع کسی جور نمیشه ، من مواقعی که به یه چیزی گیر نمیدم خودش جور میشه 

یه مدت بیخیال بشو 

سنی هم نداری که 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
عه تویی هنوز تو فاز شوهری 😁 معرف سایت همسریابی  کلاس های آموزشی مختلط اصلا دوست شو حالشو ب ...

تورو باید کشت 

خدایا شکرت خدایا مرسی که هستی خیلی دوست دارم برای سلامتی و ظهور صاحب الزمان یه صلوات 
نیایین بگین حالا ماشوهر کردیم بسه  کار به شما ندارم  از نگاه اطرافیان و فامیل خسته شدم ...

ب حرف دیگران گوش نکن ما همون ملتی هستیم و از زندگی زناشویی خودمون هیچ خیری ندیدیم ولی عادت کردیم یکی ک شوهر نکرده میگیم ترشیده و ... اگرم کسی طلاق گرفته باشه میگیم بیچاره حیونکی آخه بگو تو خودت ج خیری دیدی  ک هنوز دست از این افکارتان برنمی دارین

نمیدونم این راه درسته یا نه اول پرس و جو کن اگه خواستی
یه کانالایی هست همسر یابی خانما اقایون قبت نام میکنن شرایطشون تو کانال بدون اسم درج میشه بعد یه واسطه اقا رو به خانواده دختر معرفی میکنه

هوامو نداشتی،هوایی شدم......
2706