2733
2739
عنوان

مادرشوهر پدرشوهرم همش ....

572 بازدید | 22 پست

همش مسافرتن 

تازه از سقگفر اومدن دوباره رفتن سفر

اونوقت من 

از پارسال تا حالا جایی نرفتم  

نه اینکه حسودی کنما

از اینکه من بتازگی دکتر به شوهرم گفته داره افسردگی می گیره ببرش مسافرت 

اما نمیدونم چرا همش بخودمون مشغولیم

چرا 

همه چی پیچده شده بهم

چرا من شاد نیستم اخه 

مادرشوهر همش میخنده و شاده 

من که خنده رو و خوش خنده فامیل بودم الان همش سر جانمازم اشک میریزم 

چه بلایی سرم اومده

ریشش کجاست 

نمیدونم

خدا کسی رو که دوست داره بیشتر امتحانش میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم همینجورم 😞

اون بیچاره ها تازه دوتایی شدن دارن کیف میکنن بیخیال

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2738

خونه ی کسی میرن یکسره مسافرتن؟ به شوهرت گفتی بریم مسافرت و نبرده جایی؟! صحبت کنین برنامه بریزین دوسه روزه برین شمالی جایی، زمانیکه خلوته نه الان

کتاب گرون شدصف نکشیدیم،،،شایدتنهادلیل صف کشیدنهامون همین باشه😕

خوشبحالشون

حالا من هر چی التماس شوهرم میکنم یه هفته بریم مسافرت میگه نه حتما حتما باید مسافر خونه یا هتل باشه اخه مگه چادر اشکالش چیه ???

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

منم خانواده همسرم همش گردش و تفریح و خریدن

اما من از هیچیه این دنیا لذت نمیبرم شوهر بیچارمم از کار بیکار شده افتاده گوشه خونه فقط یه جا کز میکنه میشینه😔

آهای زندگی تو یه دل خوش به من بدهکاری😔😔💔💔 باردار نیستم،به یاد روزایی که باردار بودم و بچم نموند تیکر زدم دلم تنگ میشه واسه اون روزام😔😢
2706