2737
2739

سلام دوستان

شوهرم هر وقت خانواده منو ميبينه يا ميريم خونه بابا اينا يا اونا ميان انقدر اخم و تخم ميكنه  كه بيچاره ها از اومدن خودشون پشيمون ميشن ولي وقتي مامان و باباش يا خواهراش ميان يه كاري با من ميكنه كه من بهترين پذيرايي رو ازشون بكنم، البته خودمم نميخوام مقابله به مثل كنم چون نميخوام گناه اينو به پاي اونا بنويسم.

نميدونم چيكار كنم واقعاً از اين رفتارش كلافه شدم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

وای شوهر منم همینطوره

واقعا کاری از دستم بر نمیاد

بخوام باهاش دعوا کنم هم تازه بدتر میشه

بجاش از خدا میخام عوضش ب پدر مادرم بهترینهارو بده

اینجوری اروم‌میشم

الان ک گفتی بغضم گرفت واسه مامان و بابام

سلامتی پدر و‌مادر من و همه پدر و‌مادرها صلوات...

دقیقا هر وقت منو منزل بابام میبره بهونه درمیاره فقط دعوا درست می کنه

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

به نظر من با مقابله به مثل شوهرت متنبه  نمیشه.چون خودمم همین مشکلو ۹ ساله که دارم 

فقط مشکلات و بحثاتون بیشتر میشه.و آخرش حال خودت از همه خرابتر میشه چون از لحاظ روحی آسیب میبینی 

فقط به خانواده ی شوهرت به اندازه احترام بذار محبت بیش از حد نکن که یه جایی کم بیاری.فقط محترمانه در حد شعور و شخصیت خانوادگیت برخورد کن .زیاده روی اصلا و به هیچ وجه نکن که شوهرت پرو بشه.

از حق و حقوقت کوتاه نیا با ارامش   و اگر لازم شد با تحکم یادآوری کن که توام حقی داری  و اصلا عقب نشینی نمیکنی.بگو فقط میخوام محترمانه برخورد کنی که باعث بشه عشقمون چون از بین نره ،چون اگر رفتارت ادامه داشته باشه عشق بینمون هر روز کمرنگتر میشه

فالله خیر حافظا و هو ارحمُ الراحمین
2706