2737
2739
عنوان

کیاپلاکت خونشون پایینه؟

81 بازدید | 6 پست

علایمش چیه پسرمن زیادکبودمیش دکتربردم گفت ازضربه س دل جراتم ندارم ببرم آزمایش میترسم پلاکتش پایین باش خواهش میکنم هرکی تجربه داره منوبااین حال بارداریم ازاسترس نجات بده

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
خب عزیزم شاید مشکلی نداشته باشه ببر ازمایش بده استرست برای توراهیتم بده

آخ میگن ازکاهش پلاکت کبودی منم خیای میترسم کلا استرسی هستم خیای

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب شاید بازیگوشه دست و پاش ضربه خورده خون دماغم میشه یا خونریزی لثه هم دار؟ خونش زود بند میاد؟ جاهایی که کببود میشه ازش بپرس جایی خورده یا خود به خود اینجوری میشه

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
2728
خب شاید بازیگوشه دست و پاش ضربه خورده خون دماغم میشه یا خونریزی لثه هم دار؟ خونش زود بند میاد؟ جاهای ...

نه خداروشکرخون دماغ اینانداره خونشم سریع بندمیاد

خب شاید بازیگوشه دست و پاش ضربه خورده خون دماغم میشه یا خونریزی لثه هم دار؟ خونش زود بند میاد؟ جاهای ...

ایشالا هرچه زودترمامان میشی وبچه ت به سلامتی مسادبغلت

ایشالا هرچه زودترمامان میشی وبچه ت به سلامتی مسادبغلت

پس نگران نباش ممنون از دعات عزیزم

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...