2733
2734

چجوری یه زن می تونه تو زندگی مشترک،احساس خوشبختی کنه؟؟؟؟؟

یه سوال جدی که همیشه تو ذهن ماخانم هاست،اینه:که واقعا من تو زندگیم خوشبختم؟؟؟؟؟

چرا زندگی فلانی از من بهتره؟؟؟؟؟؟

حی می کنم،همسر فلان دوست،یادخترخالم،بیشتر زنش و دوست داره.....

چون:

براش طلا می خره....مراسم تولدش و تو بهترین کافه ها می ندازه،همیشه لباسای انچنانی می پوشه.....

واقعا به نظرتون خوشبختی می تونه تو ایناخلاصه شه......البته کتمان نمی کنم،مردی که این ویژگی ها رو داشته باشه،از نظر ما خانم ها خیلی ایده ال.....

ولی به نظر من خوشبختی یه زن واز چشماش میشه فهمید،که چقدررر برق امید داره،چقدر شوق زندگی داره.....چقدر منتظره تا همسرش از سرکار بیاد،چقدر بادیدنش لبخند میاد رو لبش....

حالا این مرد ممکنه واسه بار چندم تولد زنش ویادش رفته باشه،یامثلا بلد نباشه کیف شنل و ادکلن دیور واسه زنش بگیره.....

ولی این مرد بلده چجوری احترام زنش و توجمع داشته باشه.....

بلده پیش خانواده ی خودش از زنش تعریف کنه.....

بلده وقتی حتی یه دمپختک گوجه که خورد،به خانمش بگه دستت طلا خانمم......

به نظر من این زن تو چشماش همیشه خوشبختی حس میشه......

ما زنا اونقدرام که میگن،پیچیده نیستیم.....یکم تو رابطه احترام وقدر دونستن چاشنی باشه،ما اون زندگی رو به حد اعلی می رسونیم...... چقدر باحرف من موافقید؟؟؟؟؟؟؟؟

یه سوال🤔🤔

کدوم اخلاق،یا کدوم کار همسرتون باعث میشه ،حس خوشبختی کنید؟؟؟؟؟؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوشبختی یعنی معیار های موردنظر من داشته باش که چشم بد دور داره 😊

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
من هیچی از شوهرم نمیخام همین ک بچه ننه نباشه و وابسته نباشه من احساس خوشبختی میکنم

لایک😙😙😙😙

گاه دلسوز است و گاهی سخت میسوزاندم           عشق گاهی مادرست و گاه هم نامادری                                    💕💕💕 
2738

سعی کن احساس خوشبختیت وابسته به کسی نباشه

همسر من سالها تولدم رو حواسش بود و کارهایی میکرد

احساس خوشبختی نداشتم

امسال هم تعمدا شب تولد من خانوادشو بچه هامو برد بیرون برای مادرش که رابطه صمیمانه ای هم با هم نداشتن هرگز تولد گرفت

بازم احساس بدبختی نکردم

فقط وصل شو به منبع اصلی

🌸 مرنج و مرنجان🌸

خب بنظرم تعریف شما هم از خوشبختی معیوب هست چون در نهایت خوش بختی رو وابسته به شوهر می‌دونه 

بنظرم خوش بختی واقعی این هست متکی به خودت باشی خودت آدم اول زندگیت باشی استعداد هاتو کشف کنی و بری دنبال شون تا احساس مفید بودن کنی ( فرصت برای رفتن دنبال علایق محدود هست باید از جوانی نهایت استفاده رو کرد )شوهر رو باید دوست داشت اما نباید خیلی وقف زندگی مشترک شد 

تو رمز چشمک گرگ و شبان را دیر فهمیدی ‌‌‌‌/ همان اول حساب گله روشن بود باور کن ....