2733
2734

خانوما من شیاف واژیسان لاکتیک اسید استفاده کردم برا عفونت وزخم حالا فهمیدم رحم اسیدی میکنه 

ممکنه بچه بعدیم دختر بشه

دنیای قشنگیه 🖤ولی به ماچه 😜😜😜تنها کسی که قلبت را نخواهد شکست همان کسی هست که ان را ساخته است........ ❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لبنیات .سردیجات ممنوع

مصرف یه ذره زیادتر نمک دریا

خوردن کاسنی توسط همسر

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2728

من لبنیاتو حذف کرده بودم. موز  و چیزای گرم زیاد میخوردیم. با جوش شیرین خودمو میشستم و قبل از اقدام آقا کمپرس سرد استفاده کنه و قهوه بخوره

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
2738

من و جاریم گرفتیم ولی من هنوز حامله نشدم اون حامله شده و الان 3 ماهه هستش

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم
خانوما من شیاف واژیسان لاکتیک اسید استفاده کردم برا عفونت وزخم حالا فهمیدم رحم اسیدی میکنه  مم ...

در حال اقدامی؟

💚خانوم گل72هرکی از من بدش میاد بگه منم ازش بدم بیاد باهم روراست باشیم بهتره😅 

پسر منم الان یه سال و نیمشه

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  

خواهر شوهر و جاری من

دیوونه ها وقتی فهمیدن بچه اولشون دختره گریه کردن و شوهرشون هیچ ذوقی نداشت واسه بچه دوم رفتن زیر نظر دکتر

ای دلم میخواست اینم دخترشه 

چون خیلی مزخرفن کی واسه اینکه بچه ش دختره گریه میکنه

2706