2733
2734
عنوان

یه دوست خوب میخوام تنهام

| مشاهده متن کامل بحث + 235 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهم ترین راهکار اعتماد قلبی ب خداس سفره حضرت ابوالفضل نذر کن الهی ک زودتر دامنت سبز شه حتما حکمت خدا ...

بله حتما ایشالله خدا یه بچه صحیح و سالم به من و همه کسایی که بچه میخوان بده

2728
بله حتما ایشالله خدا یه بچه صحیح و سالم به من و همه کسایی که بچه میخوان بده

انشاللهههه اصلا ناراحت نباش اگه حوصلت سر میره مطالعه کن تا ی مامان با کلی اطلاعات باشی

خرم آن لحظه که جان میرود اندر طلبت 
2738
ای بابا اینجوری که نمیشه افسرده تر میشی با همسایه ها ارتباط برقرار کن برو باشگاه یا استخرنزدیک خونه ...

نمیدونم الان اصلا دل و دماغ ندارم همسایه هامون سن بالان کسیو ندارم خواهرام غربن شوهرم نمیزاره برم 

نمیدونم الان اصلا دل و دماغ ندارم همسایه هامون سن بالان کسیو ندارم خواهرام غربن شوهرم نمیزاره برم&nb ...

من نمیفهمم مردها چرا اینقدر سختگیری میکنن شوهرمن اصلا بهم گیر نمیده کاملا بهم اعتماد داره فقط میگه مراقب خودت باش احتیاط کن هرجامیری بهم اطلاع بده کجامیری باکی میری بدونم اگه خدایی نکرده طوری شد بدونم کجا بیام دنبالت بااین حال من اطلاع نمیدم بازهم چیزی نمیگه

من نمیفهمم مردها چرا اینقدر سختگیری میکنن شوهرمن اصلا بهم گیر نمیده کاملا بهم اعتماد داره فقط میگه م ...

خوش به حالت شوهر من به خونه مامان و خواهرمم هم گیر میده خودشم بیکار ور دلم پوسیدم دارم روانی میشم

2706