2733
2734

خاله ی من الان ۵۴سالشه وبچه نداره واکثرا از من به جای بچه اش مراقبت میکنه😁😁😁😁

من وخاله ام ماجراهای بسیاری با هم داریم😁😁😁😁یبار با هم نشسته بودیم داشتیم حرف میزدیم که یه مگس از اونجا داشت رد میشد من فورا مگس رو دستم گرفتم فرستادم دهن خاله ام ومتاسفانه قورت داد😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

یبار دیگه کبریت دستم داشت روشن کردم خونه به فنا رفت 

بدبخت خاله ام جلوی شوهرش سرزنش شد😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

یبار دیگه داشتم توپ بازی میکردم که توپ خورد به سر خاله ام بیهوش شد😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

کلی ماجراهای دیگه داریم که اگه هستین میگم😁

دل دل..... دل دیونه ...کی قدر تورو میدونه❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

قورت داد؟!

مگه الکیه

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....

خاله ات تورو داره دشمن میخواد چیکار😂😂😂

خاپوهر زادم یکی از کارهای تورو میکرد یه کازی میکردم دیگه نتونه کاری کنه؟؟واییییی فقط اون مگسه😣😣😣

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage
2706