2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

والا یه جوری در برابر ماهواره جبهه میگیرین انگار شبانه روز در حال پخش فیلمای مستهجن هست😐 من از وقت ...

دقیقا درست میگی...برای مئ اینقد بی تفاوته که الان دو هفته س حتی  تی وی روشن نکردم چه برسه به  ماهواره

خدا رو شکر که در تاریخ 2020/2/2 من و همسرم در آمریکا هستیم(من ملکه آبی پوش آتلانتا هستم).ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله
2731
والا یه جوری در برابر ماهواره جبهه میگیرین انگار شبانه روز در حال پخش فیلمای مستهجن هست😐 من از وقت ...

چ ربطی داره هر کیو تو قبرخودش میخابونن ما را چ ب بقیه .مگه میشه هیچ چیز غیر اخلاقی توش ندید آیا؟

بحریست بحر عشق ک هیچش کناره نیست
هاتبرد هستش. از اینترنت چندتا فرکانس گرفتیم ولی درست در نیومد. یعنی اون فرکانس رو اصن پیدا نمیکرد

عزیزم خب جم که روی هاتبرد نیست😐

روی یاهسته

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
چ ربطی داره هر کیو تو قبرخودش میخابونن ما را چ ب بقیه .مگه میشه هیچ چیز غیر اخلاقی توش ندید آیا؟

هیچ چیز غیر اخلاقی توش نیست

البته بستگی داره به چی بگید غیر اخلاقی بعضیا به کلیپ و شو و پیدا بودن موی زنها هم میگن غیر اخلاقی 

شنیدید میگن کافر همه را به کیش خود پندارد 

اینا چون با دیدن موهای زنها یا دست از بازو به پایین و پا از زانو به پایین تحریک میشن اینه که میگن غیر اخلاقیه

2740
هیچ چیز غیر اخلاقی توش نیست البته بستگی داره به چی بگید غیر اخلاقی بعضیا به کلیپ و شو و پیدا بودن م ...

همین طوره ک  میفرمایید.شما ببین و استفاده بهینه کن ازش مرسی

همین طوره ک  میفرمایید.شما ببین و استفاده بهینه کن ازش مرسی

استفاده بهینه رو ما از تحقیقات و مطالعه میبریم 

تلویزیون و رسانه صرفا جنبه فان و رِست داره واسمون

شما که انتظار بهینه سازی داری امیدوارم رسانه ملی انتظاراتت رو رفع و رجوع کنه😂

استفاده بهینه رو ما از تحقیقات و مطالعه میبریم  تلویزیون و رسانه صرفا جنبه فان و رِست داره واس ...

فک نکنم با این حال خسته ای ک شما از تماشای ماهواره داری ب تحقیق و مطالعه هم برسی بازم خوبه ک خیلی مراقب جنبه فانتی ک صدمه نبینه

فک نکنم با این حال خسته ای ک شما از تماشای ماهواره داری ب تحقیق و مطالعه هم برسی بازم خوبه ک خیلی مر ...

مسلمه مراقب جنبه فانم هستم

پس همیشه بشینم غصه بخورم و گریه کنم؟؟؟؟ 

تازه از جنبه های فانِ دیگم برات نگفتم چون مشخصه جنبه اش رو نداری😂

فقط همین رو بدون که من ثانیه ای از عمرم رو به گریه کردن و غصه خوردن نمیگذرونم

حال خستهء من از تماشای ماهواره هم به شخص خودم مربوطه

ترجیح میدم حالم از pmc دیدن خسته باشه تا از نوحه دیدن

روز خوش

مسلمه مراقب جنبه فانم هستم پس همیشه بشینم غصه بخورم و گریه کنم؟؟؟؟  تازه از جنبه های فانِ دیگ ...

ب اعصابت مسلط باش گلم دیگه داری اذیت میشی فک کنم .شما ک ذهن باز و روشنی داری ماشالا ب مدد ماهواره نباید بهت بربخوره میتونی  نظرمو قبول نداشته باشی ناراحتی نداره.صلاح مملکت خویش خسروان دانند

ب اعصابت مسلط باش گلم دیگه داری اذیت میشی فک کنم .شما ک ذهن باز و روشنی داری ماشالا ب مدد ماهواره نب ...

شما یک درصد فکر کن من برای این اشعار اعصابم خرد بشه😂😂😂😂😂

2706