2733
2739
عنوان

باید کلی لاغر بشم اما دیگه همت و اراده ندارم....چی کار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 67769 بازدید | 290 پست
بچه ها اگه پایه باشین باهم شروع کنیم ؟البته رفاقتی نه رقابتی
دم گربه ها گرم...!

با ”بو” کردن متوجه میشن که هر آشغالی ارزش خوردن رو نداره...

اما ما آدم ها تا از کسی نخوریم نمیفهمیم که آشغاله...
منم بسیار بسیار چاقم

35 کیلو اضافه وزن و اراده بی اراده

منم خسته شدم و بی حوصله

مریض
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام سمیه چطوری ؟منا یادت میاد تو کلوپی که تو زدی من 11 کیلو کم کردم که خودتم سالی یکبار هم سر نمیزدی اونجا
دم گربه ها گرم...!

2731
من خیلی اطلاعات دارم بیایید شروع کنیم با هم بچه ها
الی جون فقط فقط اب بخوریم باید
دم گربه ها گرم...!

پری جون سلام راستش شک کردم

آخه اون موقع شما خیلی لاغر شده بودی چاق نبودی که شوهرت بخواد ازت جدا بخوابه
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
اره سمیه راست میگی همش تقصیر خودمه دوباره مثل گاو انقد خوردم دارم میترکم
دم گربه ها گرم...!

سلام به همه دوستای گل

منم جز گروه تپلام . مشکل من اینه که شوهرم بر خلاف همسرای شما برای رژیم که همراهیم نمیکنه تازه بهم روحیه هم میده و میگه خیلی هم خوبی . اینجوری من هم بی انگیزه میشم . ولی خدایی منم از خودم بدم میاد . خیلی کم خرید میرم مگر مجبور بشم دیگه

من قبل از بارداری حدود 25 کیلو کم کردم تو 4 5 ماه با رژیم و باشگاه و ماساژ درمانی خیلی عالی بود کلی روحیه ام خوب شده بود . بعد از زایمان خیلی خوب جمع شدم و اضافه وزن بارداری تقریبا از بین رفت . ولی بعد از 4 ماهگی پسرم کم کم دوباره چاق شدم و دکتر پسرم هم اکیدا رژیم و ک خوری رو ممنوع کرد .

حالا که دارم پسرم رو از شیر میگیرم تصمیم دارم دوباره شروع کنم . هوا هم خوب داره میشه و میشه رفت پیاده روی
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)