2733
2734

یدونه غار سنگی هست فکر کنم نزدیک انبار نفت.کنار بیمارستان آرین روبرو تالار هما.همون اطرافه

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جاده شهریار به کرج که جای درست حسابی نیست پراز تعمیرگاهو تعویض روغنی و پرورش گوسفنده.

نمیدونم ببین مایکسری یه سفره خونه رفتیم نزدیک شهریار بود فکر کنم هرچی فکر میکنیم اسمشو یادمون نمیاد اصلا دیگه پیداش نمیکنیم😅

لایک نکن دوست عزیز😑متشکرم
2728
نمیدونم ببین مایکسری یه سفره خونه رفتیم نزدیک شهریار بود فکر کنم هرچی فکر میکنیم اسمشو یادمون نمیاد ...

اخه جاده ش یه راه مستقیمه پیچ و خم نداره. احتمالا تغییر کاربری داده که پیدا نمیکنی

اخه جاده ش یه راه مستقیمه پیچ و خم نداره. احتمالا تغییر کاربری داده که پیدا نمیکنی

نه فکر نمیکنم چون خیلی جای بزرگ و شیکی بود نزدیک شهریاره بود فکر کنم وای فکرمو درگیر کرده .روی سردرش نوشته رستوران سنتی و گردشگردی اسمشم نمیدونم فکر کنم نارنجستان یا هنچین چیزایی بود 

لایک نکن دوست عزیز😑متشکرم
نه فکر نمیکنم چون خیلی جای بزرگ و شیکی بود طرفای اندیشه بود فکر کنم وای فکرمو درگیر کرده .روی سردرش ...

پس تو اندیشه بوده. اونجاها رو نمیشناسم نرفتم تاحالا 😁

2738