2737
2734
عنوان

امروز آرایشگاها بازن یا نه؟

138 بازدید | 16 پست

بچه ها کسی میدونه امروز آرایشگاهی باز هست یا نه؟فردا میخوام برم مسافرت خونه ی فامیل شوهر😅حواسم نبود که امروز تعطیلیه وگرنه زودتر میرفتم.ابرو و اصلاح لازمم☹

تلفن آرایشگاهت و نداری زنگ بزنی بپرسی

ممکنه زیر پوستی باز کنن

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم بلدم راحت شدم😎😂توام خودت تمرین کن راحته

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
2728

بله 😐چرا باید بسته باش پیامبر که فوت نکرده 😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2738
من چی بگم موچینمم گم کردم نمیتونم برم یکی بخرم😥

فعلا با تیغ تمیز کن

یک آرایشگاهی بود بجای موچین از کارد صبحانه استفاده میکرد میتونی امتحان کنی

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
من خودم بلدم راحت شدم😎😂توام خودت تمرین کن راحته

زیر ابرومو میتونم تمیز کنم ولی تارای ابروم بلند میشه قیچی لازم میشه نمیتونم خودم☹شما خودت قیچی میزنی؟ اصلاحم میتونی برای خودت انجام بدی؟ چون دوستام اونایی ک بلدن اصلاح کنن خودشونو براشون سخته اصلاح کنن

2706