2733
2739
عنوان

باز بی بی چک زدم

1047 بازدید | 50 پست

خانمها دیروز که تست زدم کمرنگ بود گفتید باردارم رفتم آزمایش بتا دادم عصر که جواب رو گرفتم گفت بتا ۵ و نیم هست و باردار نیستی باز امروز تست زدم دقیقا مثل دیروز شد بخدا گیج شدم آخرش بنظرتون باردارم یا نه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
سلام  عزیزم شاید زود رفتی آزمایش... بی بی چک احتمال خطاش زیاد نیسته... هر کس من دیدم شنیدم بی ب ...

سلام گلم...مامانمم میگه شاید زود رفتی آزمایش دادی  چند روز دیگه صبر میکنم اگه پریود نشدم میرم آزمایش میدم

من داروی تنبلی تخمدان استفاده میکنم از بهمن یا اسفندماه استفاده میکنم و اولین باره تست بارداریم اینط ...

نمیدونم انشاالله که بارداری اگه مطمئنی یه ازمایشگاه دیگه چند روز بعد از بده ببین چی میشه اخه از از بی بی قابل اعتماد تره یعنی هورمون hcg دیرتر در ادرار نشون داده میشه و خون زودتر نشون میده

دختر قشنگم دنیز خانم ۹۸/۱۰/۱۰ ساعت ۱۰:۱۰ امد بغل مامانش قربونت برم دختر نازم
2740
نمیدونم انشاالله که بارداری اگه مطمئنی یه ازمایشگاه دیگه چند روز بعد از بده ببین چی میشه اخه از از ب ...

ان شاالله...نه مطمعن نیستم باردارم از طرفی تست نشون میده آز نشون نداد و علایم پریودی دارم و پریودیمم عقب افتاد ...مثلا یهو حس میکنم تخمدانم تیر میکشه

ان شاالله...نه مطمعن نیستم باردارم از طرفی تست نشون میده آز نشون نداد و علایم پریودی دارم و پریودیمم ...

علائم پریودی را که حداقل تا ماه اول بارداری داری تیر کشیدن تخمدانم همینطور 

ولی اول برو یه مارک دیگه بی بی بگیر امتحان کن اگه بازم مثبت شد از بده

دختر قشنگم دنیز خانم ۹۸/۱۰/۱۰ ساعت ۱۰:۱۰ امد بغل مامانش قربونت برم دختر نازم
انشاالله ممنونم

خاطره جان منم مثل تو بی بی دیشب زدم امروز صبح هم زدم ولی مثبت شده فقط یه روز از وقتم گذشته نمیرم از بدم تا یه هفته بگذره 

ببینیم خدا چی میخواد واسمون بعد اینهمه  انتظار

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
خاطره جان منم مثل تو بی بی دیشب زدم امروز صبح هم زدم ولی مثبت شده فقط یه روز از وقتم گذشته نمیرم از ...

عزیزم بذار چند روز بگذره بعد برو ان شاالله که دلت شاد بشه و باردار باشی منم اگه تا یک هفته دیگه پریود نشدم میرم آزمایش میدم

2706