2737
2734
عنوان

خانوما بیاین بگین امروز چیکار کردین

| مشاهده متن کامل بحث + 918 بازدید | 98 پست

هیچی دراز کشیدم شوهرم و پسر عموش دارن حیاط و باغچه را اب میدن میز صبحانه رو تو حیاط بچینن 😐اصلا از وقتی پسر عموش اومد حالم یکجوری همش یا تیکه میپرونه یا نگاه های مزخرفی میکنه 😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عیدت مبارک. مایه ساعت دیگه میریم مسافرت😁😍

بسلامتی خوشبگذره

دانی که چرا سر نهان با تو نگویم؟/طوطی صفتی طاقت اسرار نداری😏shabnamtala@ من یه کاربر گوگول مگووووولم😋د😁😃😐😑 ؟😴سایتو💣 خالی کن😐می خوام🤞🏻تی بکشم🚱(کپی شده*) کابر قدیمی ام به همین سوی چراغ  قسم😐♥*•♫.•*♥♥*• گوجهــــــــــــــــــــــــــــسبز .•*♥♥*•♫.•*♥
2728
هیچی دراز کشیدم شوهرم و پسر عموش دارن حیاط و باغچه را اب میدن میز صبحانه رو تو حیاط بچینن 😐اصلا از ...

😂😂😂😂بی خیال

دانی که چرا سر نهان با تو نگویم؟/طوطی صفتی طاقت اسرار نداری😏shabnamtala@ من یه کاربر گوگول مگووووولم😋د😁😃😐😑 ؟😴سایتو💣 خالی کن😐می خوام🤞🏻تی بکشم🚱(کپی شده*) کابر قدیمی ام به همین سوی چراغ  قسم😐♥*•♫.•*♥♥*• گوجهــــــــــــــــــــــــــــسبز .•*♥♥*•♫.•*♥
منظورم اینه کبابت میکنم میزنمت واینا

هان😂😂😂😂😂نه تو رو خدا

آخه چون طولانیه میخوام یه بار که وقت دارم سر فرصت برات تایپ کنم انشالله جوجم خوابید میام برات میگم

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2738