2733
2739
عنوان

مامانايي كه ني ني نميذاره بخابين بياين اينجا

| مشاهده متن کامل بحث + 334 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه ژل موضعی تو داروخانه میفروشن بمالی رو لثه اش خوب میشه و استامینفن دوبرابر وزنش بده مثلا اگه ۶ کیل ...

ببینم بد خوابی اش ادامه داشته باشه براش بگیرم مرسی

خدا جونم همیشه توکلم بر توست😍 شکر به خاطر همه چیز😍
چطوری؟ 

پسرم ۶ ماهشه . کلا بیشتر خوابش بروز بود حتی تگدر ماه مبارک بحدی قاطی پاتی شد که ۶ ۷ صبح بخوابه ۴ ۳ عصر پاشه.

خورد خورد یک ساعت یک ساعت دارم میکشم عقب تا الان که خوابش ب ۱۲ و ۳۰ ۱ رسیده ازون ور یک ساعت یک ساعت ب تناسب زودتر بیدارش میکنم و سرگرم اش میکنم تا اصل خستگی اش رو تو خواب صبح بدر نکنه یکم کسل بود کل روز مثل آدم بزرگی که بد خواب شده ولی از خواهرم و همسرم و مادرم کما بیش برحسب اتفاق پیششون بودم کمک گرفتم هر کس یه مقدار نگهش داشت . روزم دوتا ۳۰ ۴۰ دقیقه ای خوابید یکی ظهر یکی ساعت ۹ و ۱۰ شب.و ب توصیه دکتر از غروب ب بعد فعالیت هایی که هیجان انگیز و باعث ترشح آدرنالین میشه و نکردم باهاش . و از ساعت ۱۱ ب بعد کلا تو خونه حتی اگه تا ۲ بیدار می موند خاموشی میزدم و سکوت ک ساعت بیولوژیک بدنش رو شب و روز فیکس شه..

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند
2731
آب ذهن که خیلی داره.. اگه بخاطر دندون باشه چیکار کنم آروم شه

من برای دختربزرگم یکی ازهمسایه هامون که یه پیرزن بودگفت یه لایه پیازبده بکشه به لثه ش زوددندونش درمیادودردش میفته.باهزارسلام وصلوات دادم خیلیم موثربود

Eshgham  
این دارویی راکه گفتم یعنی معجزه کردبرا دخترمن

چه داروی؟

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
چه داروی؟

خانمامن دخترما بردم ۶۰روزگی بردم پیش دکترقریشی،قزوین برای کولیکش بهش قطره پدی لاکت وگرایپ واتر،داد گفت سه قطره پدی لاکت وپنج قطره گرایپ واترقاطی کن بهش بده ازاون به بعدنفخ ش ازبین رفت خوابش تنظیم شد

Eshgham  
خانمامن دخترما بردم ۶۰روزگی بردم پیش دکترقریشی،قزوین برای کولیکش بهش قطره پدی لاکت وگرایپ واتر،داد گ ...

پدی لاکت که خریدم دارم خونه هیچ تاثیری روش ندارهد

دادم بهش ولی کریپ واتر رو نه

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2738
پدی لاکت که خریدم دارم خونه هیچ تاثیری روش ندارهد دادم بهش ولی کریپ واتر رو نه

باگریپ واترهمونجورکه گفتم قاطی کن بده.عرق نعناع هم گه گهگاهی یه قاشق چایخوری بده

Eshgham  
اي جانم حالشو ببر تا اون تو هستن

والا دردت الان فقط بی خوابیه فکر کن مثل من بی خواب بشی و حالت تهوع بگیری و بالا بیاریو گلوتم ورم کرده باشه و از شدت دردش و ورمش نتونی بخوابی😭😭

کاش بگذره این چند هفته ام زود راحت فقط دردم بشه بی خوابی😐😐😐

اللهم عجل لولیک الفرج
باگریپ واترهمونجورکه گفتم قاطی کن بده.عرق نعناع هم گه گهگاهی یه قاشق چایخوری بده

عرق و اینا اثر نکرد دیکه حوصلم نمیشه بدم

عرق و اینا اثر نکرد دیکه حوصلم نمیشه بدم

من صبح که بیدارمیشم تاشب که بخوابم همش به فکرتغذیه ومواردمربوط به بچه هامم شبم که اونامیخوابن من توسایتادنبال مطالب مربوط به فرزندم.مامانم بعضی موقع ناراحت میشه میگه وسواس پیداکردی نسبت به بچه هات.حوصله کن عزیزم میدونم تازه زایمان کردی جسمی وروحی خسته ای ولی کولیک اون بچه راهم اذیت میکنه گلم.

Eshgham  

وای بچه ها نی نیای من بدنیا بیان یعنی نمیخوابن؟؟😧دوتان،باید،چکار کنم

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭
من صبح که بیدارمیشم تاشب که بخوابم همش به فکرتغذیه ومواردمربوط به بچه هامم شبم که اونامیخوابن من توس ...

اخه اثر نمیزاره روش حرصم میگیره الان شما گفتی رفتم نبات و نعناع یکم دادم بهش

منم والا همش دنبال تقویت پسر بزرگم درمان کولیک‌ این میچرخم تو سایتا

2706