2733
2734
وای پس شوهرتم مثل خانوادش بی فکر و بی درک آه  لجم گرفت

خیلی رک و پوس کنده وقتی مادر شوهرت شعور نداره شما هم تعارف بزار کنار البته خیلی معدبانه و با احترام بگو مثلن مادر جان من چند وقت مریضم نمیتونم هی ب داداش سرویس بدم بگو کمتر بیاد که شرمنده نشم 

دقیقا باهات همدردم الان کلی مهمون اومده برادرم اینا هم زنگ زدن میگن فردا راه می افتن😢😢

خدا   بهت   صبر  بده  مادر.  از همه بدتر  صبحانه  هست . اوفف.  وقتی میان  شمال  مثل  خرس  غذا میخورن.  ولی  تو خونه خودشون  همیشه رژیممم دارن 😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کی بشه بره که به شوهرم بگم

شهلا جان بعضی آدمها ادب سرشون نمیشه 

یه بار مادرشوهرم بیمارستان بود منم چهار روز به پدر شوهرم وبرادرشوهرم سرویس دادم تازه عموی شوهرم هم میومد باهاشون واسه نهار وشام  جالبش این بود که بامن فقط احوالپرسی میکردن ودیگه انگار گارسون بودم براشون چهار روز تحمل کردم شوهرم شبها بعداز رفتن اونها میخوابید یعنی اصلا همکلام نمیشدیم دیگه صبحانه هم دعوتشون میکرد در حالی که خودشون میتونستن خونشون بخورن 

روز پنجم شوهرم گفت پاشو صبحونه اماده کن تا بگم بیان اینجا منم گفتم نمیتونم حالم بده پری بودم اهمیت نداد به حرفم ،گفتم خونه خودشون بخورن انگار نشنید بهشون زنگ زد اومدن منم از اتاق بیرون نرفتم پدر شوهرم قاطی کرده بود که عروس کم محلی کرده شوهرم خجالت میکشید  ولی درست شدن 

خجالتم خوب چیزیه به خدا 

تو اصلاکاراای خودتو زمین نذار خونتو تمیز کن دخترتو ببر حموم به شوهرت بگو شب میخوام مهمونی بگیرم مامانم اینا رو دعوت کنم نذاشت بگو پس من و بچه میریم اونجا دلمون تنگ سده تو هم شام بیا وقتی تو کارای زندگیتو معطل میکنی چون اون میاد معلومه از خداشم هس هرروز میاد

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2740