2737
2739
عنوان

سونوگرافی؟

150 بازدید | 20 پست

سلام دوستان من الان توی 26 هفته هستم، از غربالگری دوم به بعد دیگه دکتر برام سونو ننوشته، کی میفرسته سونوگرافی ؟

دخترم یعنی زندگیم، تازه فهمیدم خدا بهم دختر داده، عشقم، نفسم، عمرم عاشقانه دوستت دارم💕💕❣️❤️💖

سیسمونی نخریدم هنوز، میخوام یه بار دیگه هم برم سونو بعدش دیگه بخرم،البته فقط بخاطر سیسمونی نه ها، میخوام بدونم مرسی که جواب میدین

دخترم یعنی زندگیم، تازه فهمیدم خدا بهم دختر داده، عشقم، نفسم، عمرم عاشقانه دوستت دارم💕💕❣️❤️💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سیسمونی نخریدم هنوز، میخوام یه بار دیگه هم برم سونو بعدش دیگه بخرم،البته فقط بخاطر سیسمونی نه ها، می ...

میشه بگی بعداز انومالی چه ازمایشات یاسونو هایی دادی؟بعدازهفته 18تاالان؟؟؟

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
2731
میشه بگی بعداز انومالی چه ازمایشات یاسونو هایی دادی؟بعدازهفته 18تاالان؟؟؟

بعد انومالی فقط ازمایش دیابت برام نوشته، اونم هفته بعد که توی 27 هسته باشم میرم، از اون موقع فقط اون

2738
عزیزم بعد از انومالی یه آزمایش قندخون داری.بین هفته 24الی28  و یه سونو داری واسه وزن جنین و آب ...

مرسی عزیزم ،ازمایش قندو هفته بعد میرم،هنوز سونو ننوشته،قرار ماه هفت امپول روگام هم بزنم، میدونیم هزینه اش چنده؟ 

مرسی عزیزم ،ازمایش قندو هفته بعد میرم،هنوز سونو ننوشته،قرار ماه هفت امپول روگام هم بزنم، میدونیم هزی ...

آزمایش قندم شد12تومن ولی سونو هنوز نرفتم اطلاع ندارم دو هفته بعد سونو دارم.

من امروز رفتم سونو ۲۴هفته و یک روزم بودرفتم سونوسه بعدی چون یه سری دارو میخورم واسه اطمینان بیشترکه ...

خدا رو شکر، قد و وزن نی نی رو نوشته چنده؟ چطور بود نی نی رو خوب دیدی؟ 

آزمایش قندم شد12تومن ولی سونو هنوز نرفتم اطلاع ندارم دو هفته بعد سونو دارم.

12 تومن؟؟؟؟؟چقد کم یا اشتباه نوشتی

آره دیدمش خیلی ناز بود قدو وزنشم خوب بود۶۴۱گرمه دخترم

خدا رو شکر، حرکت نی نی شما چقده؟ نی نی من کم حرکت میکنه، نمیدونم خوابه یا ساکت و اروم، پریروز زیاد حرکت مبکرد اما دیروز و امروز کم

2706