2733
2734
عنوان

چله سوره طه به مدت ۴۱ روز(ویژه مجردها)😉

| مشاهده متن کامل بحث + 37656 بازدید | 4255 پست

[QUOTE=116550185]وااااااای شروع شده😮توتل خصوصی پیام داده بودی روم سیاه بیا تل بهم پیام بده گمت کردم 😫🙄

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=116513540]سلام دوستان من سوره طه ها رو هر روز میخوندم انشاالله همگی حاجت رواشیم زینب جون ممنون بابت همه چ

قبولت باشه خواهر جون انشالله همگی خیلی زود حاجت روا بشید

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
[QUOTE=116550185]وااااااای شروع شده😮توتل خصوصی پیام داده بودی روم سیاه بیا تل بهم پیام بده گمت کردم ...

آبجی خواهش میکنم اینطوری نگو.الهی همیشه سفیدبخت وسرافرازوسربلندباشی آبجی نازم😘😘😘🥰🥰فدای یه تارموی خوشگلت🤗اشکالی نداره الان پیام میدم🌹🌹

خدا با منه و برای من کافیه  
2728

میشه واسه منم‌ دعا کنید آخه بدجور بختم گره خورده😭انشالله حاجت روابشین‌همه

🌱دلم یکیو میخواد که توی بدترین حالتام و کلافه ترین وضعیتم به اندازه وقتایی که خوب و آرومم دوسم داشته باشه(๑ت๑) ████████▒▒80%
آبجی خواهش میکنم اینطوری نگو.الهی همیشه سفیدبخت وسرافرازوسربلندباشی آبجی نازم😘😘😘🥰🥰فدای یه تارمو ...

😔😔❤❤❤خیلی گلیییی

میشه واسه منم‌ دعا کنید آخه بدجور بختم گره خورده😭انشالله حاجت روابشین‌همه

حتما عزیزم به رحمت خدا شک نکن انشالل زودی ازدواج عالیی در پیش داری نگران نباش 

2740
عزیزدلمییییییییی😘😘😘🤩🤩🤩جات اینجاست💖

🙈🙈🙈❤❤❤❤

از کی شروع میشه اخه کلی چله و ختمم خودم دارم کاش از 10روز دیگه شروع بشه تا سر منم خلوت بشه بتونم شرک ...

من الان دارم سوره یاسین برا یه حاجت میخونم و سوره حشر برای یه حاجت دیگه به نظرتون اشکالی نداره؟

خدایا منو برگردون به نیمه دوم سال93❤😢