2737
2739
عنوان

💙💙💙تا حالا تو خواب 😴😴کدوم آدم معروفی رو دیدین!؟؟ 💙💙💙

| مشاهده متن کامل بحث + 693 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داشتم از میوه فروشی خرید میکردم کامران تفتی هم دم میوه فروشی منتظرم بود  بعد رفتم بیرون دنبالم ...

خخخخخخخ💃💃💃💃

برای حل مشکلاتم یه صلوات و یه دعای خیرمهمونم کن عزیزممممممممممم🌹
2728

مهران  مدیری😞... ب همین سوی چراغ توی خواب براش میمردم،. جالبه ک تو خواب شوهرمم بود.. اما. ی عشوه ه و غمزه ای برای مهران مدیری میومدم ک تو بیداری واسه شوهرم انجام نمیدم😦😦..... مهران مدیری تو خواب بهم علاقه نشون داد.. منم عنان ازکف دادم😝.. تو خواب جلو شوهرم داشتم خیانت میکردم بهش.. اونم با کی با مهران مدیری.. جلل الخالق😑

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل     
😂😂👍👍🙈🙈

تو ک گفتی جانی دپ عمو جانی کچله هستااااا تکلیف مارو معلوم کن فکرمو منحرف کنم یا ن؟🤣

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

اره سیروان خسروی منو از یک ماشین در حال انفجار نجات داد خودش ترکید

منم تو خواب خودمو دیدم که بعد ی مدت رفتم اونجا سرهمون صحنه غصه شو میخوردم که بخاطر من خودشو و فدا کرد فکر کنم فصل دوم خوابم بود

ولی واقعا حس سنگینی بود از خواب بیداز شده بودمم ی جوری بودم!

یک صلوات برای سلامتیمون میفرستی؟😔❤ الهم صل علی محمد و اله محمد ❤   تیکر عروسیمه ان شالله..
2740
چقدر باکلاسین  من نهایت ببینم از یک تپه پرت شدم پایین    

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل     
تو ک گفتی جانی دپ عمو جانی کچله هستااااا تکلیف مارو معلوم کن فکرمو منحرف کنم یا ن؟🤣

اخ این دوتا باهم فرق دارن؟؟؟😂😂😂من بلد نیستم والا😂😂کچل بود سفید و بور بود چشاش هم ابی فک کنم😂😂😂

اخ این دوتا باهم فرق دارن؟؟؟😂😂😂من بلد نیستم والا😂😂کچل بود سفید و بور بود چشاش هم ابی فک کنم😂😂 ...

اها همون عمو جانی🤣🤣🤣🤣جانی دپ بازیگر سینماس عموجانی بازیگر چیزنما🤣

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤