2726

خودم چندبار کامران تفتی و سروش صحت رو تو خواب دیدم 😀👻😀

گلزار هم دیدم 😕بی تربیت بود 

ولی با بقیه فقط نذری پخش میکردیم 😀😀😀😁😁

دیدم که برنداشت کسی نَعشم از زمین......خود نِعش خود به شانه گرفتم گریستم...🦋🌧🌧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من خواب شاهرخ استخری رو دیدم..سوار موتور بودیم با هم دور دور میکردیم..چن ساااعت 😂😂

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔

من بخدا دیشب خواب امین زندگانییه کیه چشم سبزه خواب اونو دیدمبعد خواب دیدم هیدنبال منه به من نظر داره بعد یه جا گیر اوورد میخواست منو ببوسه بمنم هی گریه میکردم بیدار شدم دیدم خوابه،اخه شوهر دارم😁

خخخ من 

خواب امام خ ا م ن ه ا ی 

بازیکر فیلم مردان انجلوس

*

تو خوابم چهار فرشته مقرب بودن*

و مهمتر

خواب جنسن اکلس.چندبار

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
2706