2733
2734
عنوان

پسرم دیوونم کرده

186 بازدید | 16 پست

پسرم 5سالشه 

انقددد بچه حساسیه که نگم به همه چی حساسه و از همه بیشتر به وسایلش  یه مهمون میاد ابرومو میبره انقد به بچه هه میگه نکن دست نزن اینو بده اونو نگیر از بچکی همینطور بوده و اصلنن هم خوب نمیشع 

BabyFetus Ticker

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امشب مهمون داشتیم خالم اومده بود پسرشهمسنه پسر منه هروقت میریم خونشون تمام وسایلشو میریزه زمین انقد ام

شب غر زد پسرم که اعصابمو خورد کرد بیچاره ها نیم ساعته رفتن. سریغ هم گریش میگیره وقتی وسایلشو ندن

BabyFetus Ticker
2731
امشب مهمون داشتیم خالم اومده بود پسرشهمسنه پسر منه هروقت میریم خونشون تمام وسایلشو میریزه زمین انقد ...

ای جان 

خب وسیله مال خودشه چکارش داری 

نازی😍 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
2738
دقیقا دخترم اینجوری ...‌ منم خیلی ناراحتم‌..‌ 

دخترت چن سالشع حساسیتش در چه حده پسر من خیلی زیاده به کوچکترین وسیلش حساسه حتی یساله بود مثلن لباس منو تن خاهرم میدید جیغغ میزد که درش بیاره

BabyFetus Ticker
دخترت چن سالشع حساسیتش در چه حده پسر من خیلی زیاده به کوچکترین وسیلش حساسه حتی یساله بود مثلن لباس م ...

دخترم ۶ سالش اصلا وسایل شخصی. اسباب  بازی اش نمیده کسی میاد خونم منم همش باید حرص بخورم متوجه میشم مهمون ناراحت شده بدتر عصبی میشم .متاسفانه دخترم زود گریه میکنه. جیغ میزنه و همش میگه اسباب بازی نبرن..

دخترم ۶ سالش اصلا وسایل شخصی. اسباب  بازی اش نمیده کسی میاد خونم منم همش باید حرص بخورم متوجه م ...

همون دیگه بعضیا درک نمیکنن بچن بخدا خیلی تاراحت میشم ولی باید پیش مهمون خودمو کنترل کننگم

BabyFetus Ticker
2706