2737
2734
عنوان

آیا بچه زیاد بی کلاسی هست؟؟؟؟

889 بازدید | 87 پست

اوضاع مال خوب باشه .همه چی تامین باشه ؟؟؟

بدون توهین لطفا .نظرتان رو با دلیل بگین .ممنون 😊😊😊

خدایا میشه امام زمان زودتر بیاد .ممنون😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه اصلا هم بی کلاسی نیست 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
2740

اره بابا چه خبره دوتا کافیه ،۴ تا ۵ تا واس قدیما بود هر چی بیشتر بهتر بود

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

من اعصابشو ندارم وگرنه سومی رو هم میوردم😃

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

پدر و مادر ظرفیت مشخصی برای رسیدگی به بچه دارند. همه چیز پول و امکانات نیست. به نظرم بیشتر از سه (فوقش چهار) یعنی کم اطلاعی پدر  و مادر. بچه‌ها نیاز دارند تک به تک با پدر و مادر ارتباط عاطفی داشته باشند. در خانواده‌های با بچه‌ ی زیاد چندتا بچه این وسط از نظر تربیتی گم می‌شن. بچه‌های بزرگ‌تر فاصله‌شون با کوچک ها زیاد می‌شه و نقش والد می‌گیرن که براشون آسیب زننده هست. مشکلات تربیتی که ایجاد می‌کنه مناسب دنیای امروز ما نیست. 

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»

والا من همچین فکری نمیکنم اما یه بار تو راه مشهد من دوتا بچه های خودمو با دوتا خواهر زاده هامو بردم توالت،عید بود اونجا هم شلوغ،رو هم میشدن چهارتا بچه،اگه بدونید یه خانم با وقاحت تمام گفت واااااااین همه بچه ،خدا بدور،چطوری مردم پنج تا پنج تا بچه میارن،منم چشام باز دهنم باز از این همه بیشعوری

2706