2737
2734
عنوان

به نظرتون قانون 11 دقیقه چقدر درسته؟

7451 بازدید | 26 پست
ﺍﺯ ﺧﺎﻃﺮﺍﺕ ﯾﮏ ﺯﻥ ﺑﺪﮐﺎﺭﻩ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﯾﮏ ﺳﺎﻋﺖ ﺑﺎ ﻣﺮﺩﯼ ﺑﮕﺬﺭﺍﻧﻢ، 350 ﻓﺮﺍﻧﮏ ﺳﻮﯾﯿﺲ ﻣﯽﮔﯿﺮﻡ. ﯾﮏ ﺳﺎﻋﺖ ﺩﺭ ﻭﺍﻗﻊ ﺍﻏﺮﺍﻕ ﺍﺳﺖ. ﺍﮔﺮ ﺩﺭ ﺁﻭﺭﺩﻥ ﻟﺒﺎﺱﻫﺎ ﺭﺍ ﺣﺴﺎﺏ ﻧﮑﻨﯿﻢ ﻭ ﺗﻈﺎﻫﺮ ﺑﻪ ﻣﺤﺒﺖ ﻭ ﺻﺤﺒﺖ ﺩﺭﺑﺎﺭﻩﯼ ﻣﺴﺎﺋﻞ ﭘﯿﺶ ﭘﺎ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ ﻭ ﻟﺒﺎﺱ ﭘﻮﺷﯿﺪﻥ ﺭﺍ، ﮐﻞ ﺍﯾﻦ ﻣﺪﺕ ﻣﯽﺷﻮﺩ ﯾﺎﺯﺩﻩ ﺩﻗﯿﻘﻪ ﺭﺍﺑﻄﻪﯼ ﺟﻨﺴﯽ. ﯾﺎﺯﺩﻩ ﺩﻗﯿﻘﻪ . ﺩﻧﯿﺎ ﺩﻭﺭ ﭼﯿﺰﯼ ﻣﯽﮔﺮﺩﺩ ﮐﻪ ﻓﻘﻂ ﯾﺎﺯﺩﻩ ﺩﻗﯿﻘﻪ ﻃﻮﻝ ﻣﯽﮐﺸﺪ. ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﯾﻦ ﯾﺎﺯﺩﻩ ﺩﻗﯿﻘﻪ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺭﻭﺯ 24 ﺳﺎﻋﺘﻪ )ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﻓﺮﺽ ﮐﻪ ﻫﻤﻪﯼ ﺯﻥ ﻭ ﺷﻮﻫﺮﻫﺎ ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﻋﺸﻘﺒﺎﺯﯼ ﮐﻨﻨﺪ، ﮐﻪ ﻣﺰﺧﺮﻑ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺩﺭﻭﻍ(، ﻣﺮﺩﻡ ﺍﺯﺩﻭﺍﺝ ﻣﯽﮐﻨﻨﺪ، ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﺗﺸﮑﯿﻞ ﻣﯽﺩﻫﻨﺪ، ﮔﺮﯾﻪﯼ ﺑﭽﻪﻫﺎ ﺭﺍ ﺗﺤﻤﻞ ﻣﯽﮐﻨﻨﺪ، ﻣﺪﺍﻡ ﺗﻮﺿﯿﺢ ﻣﯽﺩﻫﻨﺪ ﮐﻪ ﭼﺮﺍ ﺩﯾﺮ ﺁﻣﺪﻩﺍﻧﺪ ﺧﺎﻧﻪ، ﺑﻪ ﺻﺪ ﺗﺎ ﺯﻥ ﺩﯾﮕﺮ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯽﮐﻨﻨﺪ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﺁﺭﺯﻭ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺁﻥﻫﺎ ﭼﺮﺧﯽ ﺩﻭﺭ ﺩﺭﯾﺎﭼﻪﯼ ﮊﻧﻮ ﺑﺰﻧﻨﺪ، ﺑﺮﺍﯼ ﺧﻮﺩﺷﺎﻥ ﻟﺒﺎﺱﻫﺎﯼ ﮔﺮﺍﻥ ﻣﯽﺧﺮﻧﺪ ﻭ ﺑﺮﺍﯼ ﺯﻥﻫﺎﯾﺸﺎﻥ ﻟﺒﺎﺱﻫﺎﯼ ﮔﺮﺍﻥﺗﺮ، ﺑﻪ ﻓﺎﺣﺸﻪﻫﺎ ﭘﻮﻝ ﻣﯽﺩﻫﻨﺪ ﺗﺎ ﺟﺒﺮﺍﻥ ﮐﻤﺒﻮﺩﺷﺎﻥ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺯﻧﺎﺷﻮﯾﯽﺷﺎﻥ ﺑﮑﻨﻨﺪ ﻭ ﻧﻤﯽﺩﺍﻧﻨﺪ ﺍﯾﻦ ﮐﻤﺒﻮﺩ ﭼﯿﺴﺖ. ﻫﻤﯿﻦ ﯾﺎﺯﺩﻩ ﺩﻗﯿﻘﻪ، ﺻﻨﻌﺖ ﻋﻈﯿﻢ ﻟﻮﺍﺯﻡ ‌ﺁﺭﺍﯾﺶ، ﺭﮊﯾﻢﻫﺎﯼ ﻏﺬﺍﯾﯽ، ﺑﺎﺷﮕﺎﻩﻫﺎﯼ ﻭﺭﺯﺷﯽ، ﭘﻮﺭﻧﻮﮔﺮﺍﻓﯽ ﻭ ﻗﺪﺭﺕ ﺭﺍ ﻣﯽﮔﺮﺩﺍﻧﺪ. ﻭ ﺗﺎﺯﻩ ﻭﻗﺘﯽ ﻣﺮﺩﻫﺎ ﺩﻭﺭ ﻫﻢ ﺟﻤﻊ ﻣﯽﺷﻮﻧﺪ، ‌ﺑﺮﺧﻼﻑ ﺗﺼﻮﺭ ﺯﻥﻫﺎ، ﺍﺻﻼً ﺭﺍﺟﻊ ﺑﻪ ﺯﻥﻫﺎ ﺣﺮﻑ ﻧﻤﯽﺯﻧﻨﺪ. ﺍﺯ ﮐﺎﺭ ﻭ ﭘﻮﻝ ﻭ ﻭﺭﺯﺵ ﺣﺮﻑ ﻣﯽﺯﻧﻨﺪ. ﯾﮏ ﺟﺎﯼ ﮐﺎﺭ ﺗﻤﺪﻥ ﻣﺎ ﺍﯾﺮﺍﺩ ﺍﺳﺎﺳﯽ ﺩﺍﺭﺩ... ﯾﺎﺯﺩﻩ ﺩﻗﯿﻘﻪ - Eleven Minutes
***وبلاگ کودک سرا *** دانلود فایل های کودکانه شعر و قصه و انیمیشن و بازی اندروید و کامیپیوتر kodaksara .blogsky.com akx20.blogsky .com هرچی بخوای اینجا هست بیا ببین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلی واضح توضیح داده که

***وبلاگ کودک سرا *** دانلود فایل های کودکانه شعر و قصه و انیمیشن و بازی اندروید و کامیپیوتر kodaksara .blogsky.com akx20.blogsky .com هرچی بخوای اینجا هست بیا ببین
این رو نمیدونم تو فیس ب وک این مطلب ودیدم جالب بود برام
الهام جان من الان با گوشی هستم برسم خونه میام برداشتمومیگم
2740
خوب دیگه همچی با این قضیه ارتباط داره
زیر کمر
از آدمها بُت نسازید، این خ ی ان ت است! هم به خودتان، هم به خودشان.
خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند
و شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خــــــدایِ خود ساخته
جالب بود مرسی
به نام خداوند مهربان که عشق و علاقه او در بدن من جاریست خداوند کائنات که بهترین ها را برای من می خواهد. من سرشاز از عشق و محبتم. هر آنچه که مرا ناراحت و خشمگین کرده چه در گذشته و چه در حال آزادانه رها می کنم و می بخشم . من فرزند تابناک خدایم. من 58 کیلو هستم هستم هستم!!! من سالم و خوشبخت هستم هستم هستم !!! LilySlim Weight charts
این از کتاب 11 دقیقه پائولو کوئیلو است و شما فقط بخشی از کتاب رو آوردی و این صحیح نیست. البته مجموعا من از کتابهای کوئیلو به جز کیمیاگر از بقیه زیاد خوشم نمی یاد. وای هم تنها بخشی از کتابه
فرزندم در خواب می خندد... با خودم می گویم حتما با فرشته ها حرف می زند.... شاید خاطرات بهشت را مرور می کنند...
گفتم که همین قسمت رو تو نت دیدم و برام جالب بود گذاشتم دیگه چه می دونم کتاب داره یا نداره
‏ شما هم جای ایراد گرفتن کاش در مورد کتاب و این مطلب صحبت میکردی
سارا جان چرا عصبانی میشی؟؟ خب تیتر تاپیکت مشکل داره این که عصبی شدن نداره...تو داری چیزی رو به اسم قانون میاری که قانون نیست بلکه بخشی از یک کتابه و این خودش یه جور اطلاع رسانی اشتباهه.... حالا میگیم نمیدونستی اشکالی نداره ..... اگه میخوای در مورد این کتاب صحبت کنی یه تاپیک جدا بزن با تیتر مناسب تا کسانی که این کتاب رو خوندند نظرشون رو در این باره بهت بگن.
yesterday you said tomorrow....just do it
سارای عزیز
من قصدم ایراد گرفتن از شما نبود. بهتره به طور کلی یک مقدار روی صبر و تحملت کار کنی. حرفم اینه که این که تنها قسمتی از یک متن رو بایریم و از بقیه بخوایم نظرشون رو بگن خیلی صحیح نیتس. مثل این می مونه که من از یک مجموع سخنرانی فقط ده دقیقه اش رو جدا کنم و بذارم.
اما در مورد کتاب 11 دقیقه: این کتاب سرگذشت زن برزیله که به قصد رقاصه شدن میره به اروپا و بعد مجبور به فاحشگی میشه. این قسمت از صحبتها خاطراتیه که این خانوم در مدت فاحشگی داره. بعد البته عاشق مردی میشه و نظرش تغییر می کنه.
این که گفتم از کوئیلو خوشم نمیاد دلیلش اینه که اگر مجموعه آثار این نویسنده رو بخونی متوجه هعقاید عجیبش در مورد زندگی میشی که البته با نظریات شرقی ما سازگار نیست. البته این آقا طرفداران زیادی در ایران داره و خصوصا کتاب کیمیاگرش بسیار معروفه. من به شخصه با این که در وهله اول تحت تاثیرش قرار گرفتم ولی بعد از خوندن چندیدن کتاب از نظریاتش خیلی خوشم نیومد.
فرزندم در خواب می خندد... با خودم می گویم حتما با فرشته ها حرف می زند.... شاید خاطرات بهشت را مرور می کنند...