2737
2734

هفته ای یک وعده ماهی یا میگو بهش بده.

غذاهای دریایی واسه کم کاری واجبه.

نمک هم آخر غذا اضافه کن که یدش از بین نره.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله يكي از دوستان تازه متوجه شده نگراني نداره دارو ميده اوكي ميشه @rozbanoo    

من دخترم  آزمایش غربالگریش مثبت امد رفتیم دوباره تکرار کردیم ولی بازم جوابش مثبت شد😔😔دخترم الان ۲۵ روزشه از ۷ روزگی بهش قرص میدم خاستم بدونم این کم کاری روی رشدش هوشش تاثیری نمیزاره خیلی نگرانم😔

یبار دیگه یه جای خوب آزمایش بده دختر منم یبار تو آزمایش کم کاری تیروئید نشون داد.دکتر گفت باید دائم ...

دخترم الان ۲۵ روزشه آزمایششو دو بار تکرار کردم ولی بازم جوابش مثبت شد😔دکتر گف تروئید مادرزادی داره

2738
من دخترم  آزمایش غربالگریش مثبت امد رفتیم دوباره تکرار کردیم ولی بازم جوابش مثبت شد😔😔دخترم ال ...

ببين عزيزم كم كاري تيروييد اگر درمان نشه خداي نكرده مانع رشد بچه ميشه ولي خوبيش اينه متوجه شدي و درمان رو شروع كردي وقتي درمان كني مشكلي پيش نمياد حتما داروش و بده اتفاقا دارو نخوره خطرناكه من خودمم كم كاري تيروييد دارم 

خدايا شكرت
ببين عزيزم كم كاري تيروييد اگر درمان نشه خداي نكرده مانع رشد بچه ميشه ولي خوبيش اينه متوجه شدي و درم ...

همین دارو دادنش ناراحتم میکنه کوچیک ک هست دلم براش خیلی میسوزه😔

ببين عزيزم كم كاري تيروييد اگر درمان نشه خداي نكرده مانع رشد بچه ميشه ولي خوبيش اينه متوجه شدي و درم ...

عزيزم دركت ميكنم سخته ولي چاره چيه دختر من شش ماه فهميدم ديابت گرفته الان دارم بهش انسولين ميزنم اگر بخوام روحيمو ببازم و غصه بخورم كي به بچه برسم غصه خوردن خوب نميكنه كه سعي كن با روحيه كنترلش كني حاقل بچه فقط درد مريضي و بكشه ديگه از روحي داغون نشه الان بستني پاستيل كلي خوراكي  كه بچه دوست دارن بخورن ازش محروم هست پس به جاي غصه برو شكر خدا كن با روحيه تر از قبل به بچت برس سخت كني سختت ميشه 

خدايا شكرت

بچه ها خيلي ميفهمن ناراحتي شما بيشتر ناراحتش ميكنه فكر نكن كوچيكه متوجه نميشه هميشه با لبخند بهش نگاه كن مخصوصا وقتي دارو ميدي بزار بدون دارو خوبه واسش موقع دارو اگر ناراحتي كني ميبينه فردا بزرگ شه ميگه اينا باعث ناراحتي مادرم شدن ديگه دارو نميخوره خيلي حواست باشه

خدايا شكرت
عزيزم دركت ميكنم سخته ولي چاره چيه دختر من شش ماه فهميدم ديابت گرفته الان دارم بهش انسولين ميزنم اگر ...

ان شاءالله خدا 

خودش ی نیم نگاهی ب بچه های ما بندازه و از این دوا درمان ها نجاتشون بده🙏

2706