2733
2739

خانما من ماه اوله ک زدم سه تا سينال اف دوتا اچ ام جى و اگ باردار نشم ماه بعدم باز بايد بزنم الان روز 21 سيکلمه .اين ماه دوتا فولى 20 و 21 داشتم. ک انگار ازاد شدن اونا ولى دوروز پيش ک رفتم سونو تخمدان راستم فوليکول هاى متعدد با اندازه هاى 9 تا 16 داشت ک منو ترسوند نکنه دوباره اين تخمدانمم تخمک گذارى کنه و يهو چندقلو باردارشم.من تحرک اسپرم شوهرمم ضعيفه و يه ماه و خورده ايه داره دارو مصرف ميکنه

باور کن نفهمیدم چی گفتی

ميگم کسى بوده با اين امپولا چند قلو باردار شه من اين ماه زدم رچز دوازده پريودم رفتم دکتر خودم سونوم کرد گف دوتا فولى 20 و 21 دارى  رو تخمدان چپ و امپول ازاد سازى زدم و اقدامم کردم ولى بعدش پرى روز برا سونوگرافى کبد صفرا لگن رفته بودم ک رحمم ديدن و گفتن تخمدان راستت داراى فوليکولاى متعدد از سايز 9 تا 16 هست.ميگم امکانش هست الان ک يه هفته از تخمک گذاريم گذشته تخمدان راستمم دوباره تخمک گذارى کنه؟ ميترسم با اين وضع چندقلو باردارشم کسى بوده چندقلو باردارشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب دیگه چند قلو باردار میشی احتمالا مث دوستم سه تا

اووووف مرسى از اميدى ک دادى.من دوتا هم دوس دارم ولى بيشتر نهههه.سختههه من سنى ندارم ک تازه ميخوام برم 23 از الان بشينم چندتا بچه بزرگ کنم .دوستت سختش نيس؟

2738