2733
2739

آموزشگاه سفیر تعیین سطح آنلاین رو کاملا در حد تعیین سطح حضوری میدونه (طوری که وقتی تعیین سطح آنلاین بدیم قانونا تا 90 روز مجاز به تعیین سطح مجدد نیستیم). بعد من این آنلاین رو دادم ولی سطحم احساس میکنم بالاتر افتاده. این تعیین سطحه فایل صوتی هم داشت یعنی لیسنینگ رو هم میسنجید ولی خب اسپکینگ رو نه. من کلا تو کل عمرم تمام امتحان ها و آزمونها رو به طور کتبی بهتر عمل میکردم. حالا چیکار کنم به نظرتون؟ همونو ثبت نام کنم؟ در ضمن اولین بار تو عمرمه که میخوام برم کلاس زبان.

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب همه این ها رو ب سووپروایزر بگو.   ولی نگران نباش همیشه تو‌هر اموزشکاهی هرچی هم باشه سطحت یکی دو ترم پایین تر میزارن 

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2731

با مدیر اموزشگاه حرف بزن 

ولی در کل تجربه به من ثابت کرده سر کلاس زبان نباید خودتو دست کم بگیری الان سر این کلاستم که بری مطمئن میشی همه در سطح خودتن نهایتا یکی دو نفر سطحشون بالاتر از تو باشه پس اصلا نترس 

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...

یعنی احساس میکنید بالاتر انداختنتون، ،؟ دقت کنید گرامر اموزشگاه سفیر معمولا ساده تره شاید فک کنید ترمتون بالا افتاده ولی همسطحتون باشه ولی در کل هر شعبه ای برید با مدیر اموزشگاه صحبت کنید معمولا سطحتونو با درخواستون جابجا میکنن

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
2738
آموزشگاه خوبیه؟ من میخوام برم فقط برای مکالمه وقت زیادیم ندارم میتونن کمکم کنن؟

ببین قبلا مثلا 7 سال پیش خیلی خوب بود. خواهرمم میرفت واقعا راضی بود. اما بعدا حرفش هست که سطحش دیگه اونقدا خوب نیست و الان همه ی دوستام که مدرس انگلیسی هستن و کلا همه، اموزشگاه رسپینا تاک تو تهران رو بهترین اموزشگاه واسه مکالمه میدونن. ولی من چون سطحم پایینه فکر کردم شاید تو سطح من اشکال نداره حالا سفیر رو برم. سفیر الانشم بد نیست ولی قد قبل عالی نیست

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
چه لولی تعین شد واست؟ اگر intermediateهست میتونی کم کم اسپیکینگتو قوی کنی ب مشکل نمیخوری اما اگه خیل ...

آره intermediate افتادم. آخه من تاحالا کلاس زبان نرفتم و فقط در حد زبان مدرسه و دانشگاه بوده. و چون علاقه ای هم نداشتم، اصلا نه اهنگ انگلیسی نه فیلم نه هیچی. هیچ تلاشی نکردم خودمو بهتر کنم. به نظرت پس تو این سطح میتونم خودمو برسونم؟ الان انگیزه دارم

ببین قبلا مثلا 7 سال پیش خیلی خوب بود. خواهرمم میرفت واقعا راضی بود. اما بعدا حرفش هست که سطحش دیگه ...

رسپینا تاک و‌ایران اروپا عالی ان 

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
آره intermediate افتادم. آخه من تاحالا کلاس زبان نرفتم و فقط در حد زبان مدرسه و دانشگاه بوده. و چون ...

اره حتما...من مدرس زبانم..تو لول اینترمدییت اینقد وخت داری ک اسپیگکینگتو قوی کنی ...موفق باشی

پس بهترین آموزشگاه برای مکالمه رسپینا تاک هست ؟ ممنون عزیزم

من واسه آموزشگاه رفتن خیلیییییی تحقیق کردم و طبق نتیجه تحقیقام بهترین آموزشگاه رسپینا تاک بوده. خواهش میکنم عزیزممم

اره حتما...من مدرس زبانم..تو لول اینترمدییت اینقد وخت داری ک اسپیگکینگتو قوی کنی ...موفق باشی

عه ممنونمممممم امیدوارم کردی. میترسیدم برم بقیه حرف بزنن من هیچی بلد نباشم. متشکرم ازت

2706