2733
2734
عنوان

بى بى چك لطفا بيايد

188 بازدید | 30 پست

من پرى نامنظمى دارم امروز از تاريخ كه پريود شدم حساب كنم امروز ٥روز گذشته 

امروز تست كردم بسيار يه خط كمرنگ به مشكل قابل ديد است در بى بى چك افتيد آيا مثبت است 

به مشكل ديده ميشود يا همراه چراغ مبايل 

كسى مثل من بوده و باردار بوده باشد

😍لطفا دعا كنين بچه ام را سالم وصحتمند بغل كنم 😍

عکس بیبی تو بده

متنفرم از جامعه ‌ای که فساد درآن به حدی رسیده که نام هرفکر غلط و  کثیفی را میگذراند روشن فکری!    و من نمیدانم این انسان ها خدا و دستوراتش را کجای زندگی شان قرار میدهند؟           

هاله صورتیه؟ اگه صورتیه احتمالا مثبته علایمتو بگو

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توهمین سایت خیلیامیگفت هاله رو با ذره بین وچراغ قوه دیدن وبارداربودن😊

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
2728

منم دیروز باید پریود میشدم

دو روز پیش یه رگه خونی خیلی کم دیدم،دیروزم باز لک دیدم اینقدر کم بود که به سختی دیدم

دیروز بی بی چک زدم منفی شد،منم با اون لکه که دیدم منتظر پریودیم ولی فعلا خبری نیست😐😐

2738
منم دیروز باید پریود میشدم دو روز پیش یه رگه خونی خیلی کم دیدم،دیروزم باز لک دیدم اینقدر کم بود که ...

عاشقتم تو هر تایپیکی میرم اینو میزاری کپی کردی؟

ان شالله ک بارداری گلم

یا اَباعَبْدِاللَّهِ اِنّى سِلْمٌ لِمَنْ سالَمَکُمْ وَ حَرْبٌ لِمَنْ حارَبَکُمْ اِلى یَوْمِ الْقِیامَه                                                         بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَک  خدایاااا شکرت خداجونم عاشق مهربونیتم شکر خداجون شکرشکرشکر خداجونم چجوری شکرت کنم بخاطر این همه خوبیت 🤲
صورتى است

پس ان شالله ک مامان شدیه

یکی دیگه هم بزار   ولی احتمالِ زیاد مثبتِ .....😍

واى خدا 

خدا از دهنت بشنوه انشالله يكى دو روز دگه ميزارم 

چون از دستى بى بى منفى ديدم هيچ دلم نميشود بذارم 

😍لطفا دعا كنين بچه ام را سالم وصحتمند بغل كنم 😍
2706