2733
2734
عنوان

عرووووسسسسیییی

246 بازدید | 15 پست

سلام 

وای بچه ها من یاد عروسیم افتادم هیجان زده شدم فوق العاده بود فوق العاده چقدر دلم برای عروسیم تنگ شده بهترین روز زندگیم بود بیاین خاطرات عروسیتونو بگین!

منو همسرم روز عروسی بعد آتلیه رفتیم بستنی خوردیم بعد رفتیم سرخاک مادرش بعد رفتیم سر خاک شهدا و رفتیم امامزاده نمازجماعت😂کلا انگار نه انگار تور پوشیدم بعد نماز هم سیب زمینی سرخ کرده خریدیم و رفتیم تالار تو تالار که نگم براتون با دوستام دسته جمعی شعر خوندیم و... خخخخخخخیلی خوب بود خخخخخخخیلی 

شب وقتی فیلمبردارمون میخواست بره اومد گفت یکی از بهترین و خاص ترین عروسی های زندگیم بود ک فیلمبرداری کردم اخه اصلا از ماشین ما رفت😂😂😂همش با ما هرره کرد تو ماشین بهش خوش گذشته بود منم مشکلی نداشتم گفتم بمون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد زود اماده شدی که این همه جا رفتی 😐

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2731
چقد زود اماده شدی که این همه جا رفتی 😐

🤣🤣🤣🤣من ساعت دو اماده شدم تا شش غروب هم آتلیه و باغ رفتم بعدش دیگ وقت خودمون بود تا نه شب اخه عروسی من مرداد بود برای همین روزا بلند بود

چقدر زمان عکاسی و فیلم برداری شما کوتاه بوده

ما که پا درد گرفتیم 

ولی تو تالار انقدر خوش گذشت که دائم نیشم باز بود فیلمو میبینم حرص میخورم که چرا انقدر خندیدم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2738
چقدر زمان عکاسی و فیلم برداری شما کوتاه بوده ما که پا درد گرفتیم  ولی تو تالار انقدر خوش گذشت ...

مال ما هم طولانی بود اما چون ارایشگاه زود حاضر شدم تو آتلیه و باغ تو نوبت نمیموندم از همه عروس دومادا زودتر رفته بودم سریع کارام تموم میشد بعد تابستون بود روزا بلند بود

با لباس عروس رفتید بهشت زهرا؟ شگون نداشت عزیزم ایشالله خوشبخت شید

اره...همسرم خیلی دوست داشت سر خاک مادرسشون برن...منم دوست داشتم ک بریم وای فیلمبردارمون سر خاک مادر همسرم زاااااار میزد🤣🤣🤣🤣

اره...همسرم خیلی دوست داشت سر خاک مادرسشون برن...منم دوست داشتم ک بریم وای فیلمبردارمون سر خاک مادر ...

اخییی خدا رحمت کنه😢😢😢

حتما فیلمبردارم یاد مادر خودش افتاده

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
اخییی خدا رحمت کنه😢😢😢 حتما فیلمبردارم یاد مادر خودش افتاده

🤣🤣🤣🤣یه چیز بگم جااااالب

تو فیلم عروسیمون سر خاک مادرش رو گذاشته انتهای فیلم بااهنگ مادر😂😂😂😂😂😂😂

2706