2737
2739
عنوان

کرم اکتی پور

| مشاهده متن کامل بحث + 2903 بازدید | 27 پست
صددرصد اصل نيست كه قيمتش اينهمه كمه من توي تركيه قيمت كردم اصلش رو ميداد دويست و هشتاد لير يعني بالا ...

بیشترین قیمتی ک شنیدم۲۵۰بوده  

کلا اعتمادی نی ب این فروشنده ها..فکرکاسبی خودشونن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا چقدر گرون شده  اونموقع ها ک من گرفتم 50بود  دو سال پیش.. کرم خوب و سبکیه. البته کرم ه ...

تعریفشو زیاد شنیدم برا همین خریدم.بجای پرایمرم ک ضد جوش داد بیشرف  اونو۱۰۰خریدم.الن موندم چیکارکنم رو دستم موند  

2742
تویوپ کرم منو ببین    اصن مشخصه فیکه ن؟

عزیزم من قبلا خریدم با اینی که شما داری خیلی فرق میکرد ولی شایدم مدلش عوض شده اگه میتونی ببر داروخونه نشون بده

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...
عزیزم من قبلا خریدم با اینی که شما داری خیلی فرق میکرد ولی شایدم مدلش عوض شده اگه میتونی ببر داروخون ...

تو اینترنت ک زدم تشخیص اصل و فیک این اومد داروخانه فک نکنم پس بگیره

2740
تو اینترنت ک زدم تشخیص اصل و فیک این اومد داروخانه فک نکنم پس بگیره

اول مطمئن شو تقلبیه بعد برو حتما پس بده اگه سرشو باز نکردی اگه پس نگرفت زنگ بزن شکایت کن ازشون مطمئن باش جواب میگیری

کرم پودر فیک شوخی بردار نیست اگه مشکلی داشته باشه پوستتو داغون میکنه 

تدریس زبان آلمانی با قیمت مناسب انجام میدم... واژه ی ترشیده مال دورانیه که زنها هنری بجز شوهر کردن نداشتن. برای زن توانمند امروزی، ازدواج صرفایک گزینه است، نه تنها هدف زندگی...