2737
2734
عنوان

نیاز ب هم فکریتون دارم خانمااااا

109 بازدید | 14 پست

بچه ها من شوهرم ی کاری میخواد انجام بده در راستای شغلش...بعد ی مقدار پول کم داره..از من خواهش کرده ک طلاهامو بهش بدم ک مبلغ طلاها پول چشمگیری میشه.حالا من دو دلم ک بهش بدم یانه؟؟؟ هرچند بعد اتمام کار طلاهامو جایگزین میکنه...ولی دل کندن از طلاهام سخته...شماها بودین چکار میکردین؟؟؟؟

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چون علاقه به طلا ندارم میدم 😁ولی خوب تاحالا نشده که بگه اخ اصلا نیاز نداشت 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2731
من چون علاقه به طلا ندارم میدم 😁ولی خوب تاحالا نشده که بگه اخ اصلا نیاز نداشت 

خب منم توی ۷سال زندگی اولین باره میگه..کلا مخالف فروختنه...اول گفت ماشینتو بفروش ولی من ماشینمو تازه خریدم بند جونمه😊اونو شدید مخالفت کردم ..اما الان سر طلاها دو دلم

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪

الان یه سریا میان میگن جاش سفته بگیر!

عزیزم زندگی مشترکه من بودم میدادم چون شوهرم داره برای آسایش من تلاش میکنه

ولی مواظب باش مردها بعضی وقتا کارهای پر ریسک و خطر میکنن مواظب باش سرمایه زندگی تون از بین نره

یه جورایی همه جوانبشو بسنجید که ضرر نکنید

2738
هرمقداو هم كم داره بده همشو نده ديگه جايگزين نميشه همش يه جا 

خب منم از همین میترسم دیگه 😂😂ولی اون میگه نگران نباش..البته بگم خیلی خوش قوله ولی خب دلم نمیاد.اه چ دوراهی خری😩

خب منم توی ۷سال زندگی اولین باره میگه..کلا مخالف فروختنه...اول گفت ماشینتو بفروش ولی من ماشینمو تازه ...

من کلا به ماشین و طلا علاقه ندارم 😊سلیقه دیگه شایدم چون مطمئنم هیچ وقت نیاز پیدا نمیکنه اینقدر راحت میگم 😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

منم شوهرم خواست بهش دادم چون میبینم داره برا من تلاش میکنه..به شوهرت اعتماد داری بده زندگی مشترک یعنی همین دیگه

قهوه بنوشید☕موسیقی گوش دهید 🎶و دقایقی به هیچ چیز فکر نکنید🌈شاید زندگی همین باشد💫
الان یه سریا میان میگن جاش سفته بگیر! عزیزم زندگی مشترکه من بودم میدادم چون شوهرم داره برای آسایش م ...

والا من زیاد سر در نمیارم از حیطه کاریش..ولی خب مطمینه..قبلنم انجام داده ولی نه دراین وسعت.

منم شوهرم خواست بهش دادم چون میبینم داره برا من تلاش میکنه..به شوهرت اعتماد داری بده زندگی مشترک یعن ...

اره اعتماد ک بی نهایت دارم از چشمامم بیشتر بهش اعتماد دارم ..ولی خب دله دیگه نمیفهمه😂😂😂حالا جالبش اینه ک من اصلا طلا نمیندازم فقط توی مهمونی عروسی جایی ..وگرنه درحالت عادی فقط ی حلقه رینگ دستمه و ساعت😑😑😑

ان‌شاءالله که کار پر برکتی داشته باشه

ان شاالله❤

2706