2737
2739
عنوان

ب شوهرم گفتم....

333 بازدید | 15 پست

شوهرم مرد بدی نیست ولی بسیار از نظر توجه و محبت زبانی و رابطه سرده.... نه گلی نه کادویی نه پیامی نه زنگی

خییییلی اذیت میشم از این قضیه .... ۵ سال ازدواج کردم و یکی دو بار خواستم رو گفتم ولی فایده ای نداشته امروز قشنگ همه حرفامو بهش زدم آخرش گفت من همینم عوضم نمیشه.... ب نظرتون من چی باید میگفتم و الان باید چ روشی در پیش بگیرم؟؟

ولی واسه بچمون محبت زبانی و قوربون صدقه خوب بلده

هیچ روشی زندگیت طبق معمول ادامه بده

شوهر منم همینه خیلی دوسم داره ولی یادش میره بوسم کنه نازم کنه بعد که بهش میگم میگه فکرم مشغوله بخدا یادم میره دو روز یادشه باز روز از نو روزی ارز نو 

منم دیگه عادت کردم بهش گیر نمیدم😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بی تفاوت شو اندازه ی خودش ازش توقع کن تمام مردااین مدلی اند من عادت کردم برام مهم نیست اصلا

منم خیلی تلاش میکنم ولی نمیدونم چرا نمیتونم بی تفاوت باشم نسبت ب این قضیه

خودم خیلی دختر احساسی هستم

2731
منم خیلی تلاش میکنم ولی نمیدونم چرا نمیتونم بی تفاوت باشم نسبت ب این قضیه خودم خیلی دختر احساسی هست ...

باید تغییرکنی وگرنه نابود میشی من شدم سیب زمینی محبت میکنم اماتوقع محبت ندارم باورکن

منم خیلی تلاش میکنم ولی نمیدونم چرا نمیتونم بی تفاوت باشم نسبت ب این قضیه خودم خیلی دختر احساسی هست ...

شوهر من اوایل تا چن سال خیلی خوب و احساسی و مهربون بود .....الان چن ساله اصلااااااا دیگه ی کلمه محبت آمیز رو زبونش نمیاد 

هیچ روشی زندگیت طبق معمول ادامه بده شوهر منم همینه خیلی دوسم داره ولی یادش میره بوسم کنه نازم کنه ب ...

اصلا زندگی عاشقانه ای نداریم... یه مدت همش بهش پیام میدم زنگ میزنم محبت زبانی میکنم شاید اونم یاد بگیره ولی فایده ای نداره منم کم میارم سرد میشم

میترسم دچار طلاق عاطفی بشیم

من که بعد شام خودم به زور میرم بغلش میگم یکم بوس و ناز و اینجورچیزا انجام بده یا میگم بیا بازی کنیم کشتی بگیریم.اگه اونا یادشون نمیمونه یا بلد نیستن ما به زور یادشون میدیم

الانم که باردارم دستشو میذارم رو دلم که ضربه های بچه رو حس کنه از نظر عاطفی بیشتر توجه میکنه

2738

بچه ها پدر مادرمون رو در نظر بگیریم دیگه . رفته رفته نه تنها به هم ابراز علاقه نمیکنن بلکه پیرتر که میشن بگو مگوشون میره بالا . خو ماها هم بچه های همون پدر مادریم دیگه . همه رفتارامون رو از روز اونا الگو برداری میکنیم . اگه همسراتون مردای خوبی هستن دیگه شل بگیرید . 

هیچ  
باید تغییرکنی وگرنه نابود میشی من شدم سیب زمینی محبت میکنم اماتوقع محبت ندارم باورکن

باور کن افسردگی گرفتم همش خودم میرم سمتش محبت میکنم بعد یه مدت سرد میشم دوباره شروع میکنم... ولی اون فقط چشمشو میندازه رو گوشی لعنتیش

باور کن افسردگی گرفتم همش خودم میرم سمتش محبت میکنم بعد یه مدت سرد میشم دوباره شروع میکنم... ولی اون ...

تو منی یا من توام ...من تا چند وقت پیش هی میرفتم سمتش میگفتم بغلم کن بوسم کن گوشی دستش بوسم میکرد بعد دوباره گوشی رو نگاه میکرد الان دیگه نمیرم خسته شدم دیگه هیچ احساسی ندارم بهش میگم خیلی سردی میگه من سرد نیستم تو زیادی گرمی

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا
باور کن افسردگی گرفتم همش خودم میرم سمتش محبت میکنم بعد یه مدت سرد میشم دوباره شروع میکنم... ولی اون ...

همسرمنم مدام گوشی دستشه امامن برام مهم نیست محبت میکنم پسرمو‌دارم کارای خونه رومیکنم سایه ی مردم بالاسرمه امروز دیدم عمه ام چطوری بی سرپرست شد و دلم ریخت صبح همسرش فوت شد سرطان داشت

عزیزم منو همسرم خیلی همو دوست داریم ولی بیشتر وقتا بایه نگاه محبت آمیز به هم ابراز محبت میکنیم.من همسرم مرد غد ومغروریه البته کاریش نمیشه کرد اخلاقشه.الان دیگه عادت کردم.گاهی وقتا میره برام چایی میریزه میاد کنارم میشینه دست میندازه دور گردنم.وقتی میره سرکار برمیگرده بهم لبخند میرنه ومیره.وقتی میخواد بره من پیشقدم میشم میرم سمتش و اونم بغلم میکنه!ومن به همینا راضیم چون میدونم واقعا منو بچه هامو دوست داره.

چقدر اینایی که گفتی شبیه من و شوهرمه

امروز مادرم نگاهی بهم کرد گفت خداهرکیو دوست داره بهش دختر میده اون لحظه که این همه بهم افتخارکرد انگار تموم دنیاروبهم دادن خدایا برام حفظش کن 
همسرمنم مدام گوشی دستشه امامن برام مهم نیست محبت میکنم پسرمو‌دارم کارای خونه رومیکنم سایه ی مردم بال ...

خدا رحمتش کنه

منم باید از خدا بخوام بی خیال بشم دیگه

2706