2733
2734
عنوان

رمان

190 بازدید | 15 پست

سلام خواهریا 

بچه ها رمان های قشنگ و جذابی که واقعا با معنی باشن و سبکی مثل رمان های عابر بی سایه ، این مرد امشب میمیرد ، اجبار اختیاری و اختیار اجباری ، کانی و .... داشته باشن بهم معرفی میکنین لطفا 

ممنونممممم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

در اغوش مهربانی و قرار نبود و الهه ناز

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
2740
داخل سبک این رمان هایی هست که گفتم ؟!😍😍😍  کدومش رو اول بخونم ؟!

هیچ کدوم ک گفتی رو نخوندم اما من زیاد رمان میخونم بهترین رمان هایی ک خوندم این دو تا بوده عالین 

تا تباهی داستان واقعی هست 

و تا تلاقی خطوط موازی هم قشنگه شاید ده بار خوندمش 

ببار بارون هم قشنگه اما سه جلد داره من سه رو نخوندم 

پسر نازم عاشقتم  
قرار نبود و جلد های بعدیش رو خوندم قشنگ بودن  ممنون عزیزم

قربونت در اغوش مهربانیم خیلی قشنگه اربابیه و شخصیت روژان هم خیلی خنده داره حرفاش قشنگه

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤

شاه شطرنج_مومیایی_طلوع از مغرب_قشاع_زهرتاوان_زیتون_دژکوب_مردمن_مردقد بلند_اینجا زن یعاشقانه میمیرد_ناعادلانه قضاوتم کردند_دوئل دل_سمفونی مردگان_سنت شکن_اقیانوس خورشید._اغوش سرخ_

هیچ کدوم ک گفتی رو نخوندم اما من زیاد رمان میخونم بهترین رمان هایی ک خوندم این دو تا بوده عالین  ...

ممنون عزیزم 

الان رفتم خلاصه هاشون رو دیدم تا تلاقی خطوط موازی رو خوندم ولی اسمش رو فراموش کرده بودم 

پیشنهاد میکنم عابر بی سایه رو حتماااا بخونی 

2706