2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول لباس گرم‌ چون‌تو‌کرج که شبا حسابی خنکه ،وسایل تعویض مث دستمال مرطوب و‌پوشک و کیسه دم دستت جدا باشه، رختخواب ،لباس اسباب بازی ،اگه شیشه و پستونک‌میخوره زاپاس براش بردار، 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
2728

پوشک. لباس مناسب. حتی یه لباس گرم یه دست بردار. پماد سوختگی. قطره استامینوفن. قطره دل درد. عرق نعنا. نبات.   موز. خرما.   متکاخودش. کریر اگه داره. پتو برای توی ماشین. شیشه شیر. پستونک. دفترچه بیمه اش. شیاف. قابلمه غذاش. یه بسته حریره بادام اماده. بیسکویت مادر. 

رخت خوابش

دارو سرماخوردگی

پماد سوختگی پاهاش 

دفترچه بیمه

ظروف غذای کمکیش

اگه شیر خشکیه به انداره کافی شیر خشک و شیشه شیر دوتا بردار

به قدر لازم پوشک

لباساش هم لباس خنک هم گرم چون هوا غیر قابل پیش بینیه

بازم چیزی به فکرم برسه میگم

2738

من با اینکه پسرم پتج سالشه ولی بازم هر جا برم همه جور لباسی میبرم مثلا سویشرت و کلاه  گرم و شلوار گرم حتما بردار یه وقت میبینی جایی هستی که باد زیاد مییاد از طرفی لباس نخی خنک و کلاه آفتاب گیر هم بردار 

یه چند دست لباس راحتی تو خونه ای و چند دست لباس بیرون واسه عکس گرفتن

کلاه و کفش و عینک دودی یا دستمال گردنهای خوشگل که جای پیشبند هم استفاده میشه واسه عکس خوبه

کرم ضد آفتاب و مرطوب کننده بچه ها و اگه پسرت مثل مال من حساسه لوسیون دور کننده حشرات و کالامین و کالاندولا

یه سری داروها مثل استامینوفن و سرماخوردگی کودکان و چیزهایی که واسش مصرف میکنی

اسباب بازی لباس هم گرم هم تابستونی پتو بالشت تشک 

کهنه خشک کردن پماد کالاندولا دستمال مرطوب پوشک تشک تعویض یکبار مصرف دستکش یکبارمصرف   کلاه افتاب گیر کلاه گرم شاید شبا سرد بشه جوراب وشلوار 

کاالاسکه 

بسکوییت ارد برنج وپودربادوم خیلی بهتر از سرلاکه 

بطری اب جوشیده ناخن گیر 

من دیگه کامل گفتم   اخه خودمونم میخوایم بریم سفر دخترم 18ماهشه

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲